PDA

View Full Version : سوال: ارزش سورس برنامه

e.shahidifar
شنبه 14 آبان 1390, 17:00 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید گرامی
می خواستم بدونم قیمت سورس یه نرم افزارحسابداری با مشخصات زیر چقدره.
1- برنامه با اکسس نوشته شده (2010)
2- امکان تعریف کاربر و رمز عبور برای هر کاربر
3- امکان تعریف چند شرکت و چند سال مالی برای هر شرکت
4- شامل 7 سطح کد حسابداری گروه ، کل ، معین ، تفصیل ثابت و 3سطح شناور
5- صدور سند بستن حساب ها و صدور سند اختتامیه به صورت خودکار
6- گزارشات مختلف مالی
7- گزارش مرور حساب ها به شکل ماتریسی
8- امکان تعریف ارتباط بین سطح تفصیل حساب و گروه شناور ها وکنترل صدور سند مطابق با الگوی تعریف شده
9- ...
چند تا عکس هم گذاشتم که ظاهر برنامه رو ببینید.
با تشکر از دوستان و اساتیدی که وقتشون رومیذارن.
7744277443774447744677445http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

مهدی د
دوشنبه 14 آذر 1390, 16:07 عصر
دوست عزیز با توجه به عکسهایی که گذاشتی و گزارش جذاب مرور حسابها فکر می کنم خیلی روی برنامه کار کرده باشی در مورد قیمت باید بگم که یک برنامه حسابداری تقریبا مشابه برنامه شما طراحی کرده ام و قیمت 200 هزارتومان برای آن در نظر گرفتم.

linktaz
دوشنبه 14 آذر 1390, 22:06 عصر
با عرض پوزش که قیمیت میزارم.من هم به 200 تومن دوستمون رای مثبت میدم.

sobhan5968
دوشنبه 14 آذر 1390, 23:19 عصر
قیمت سورس یه برنامه چیزی معادل 10 برابر قیمت عادی اون هست . در این مورد خیلی زیاد بحث شده است .

موفق باشید

Abbas Amiri
سه شنبه 15 آذر 1390, 00:16 صبح
اگر اسکلت برنامه اتان مشکلی نداشته باشد واصول برنامه نویسی درست رعایت شده باشد وهمچنین اشکال تخصصی(حسابداری) هم نداشته باشد . ارزش سورس آن بیش ازاین حرفهاست.

مهدی د
سه شنبه 15 آذر 1390, 12:21 عصر
نوع مشتریان و شرایط بازار و رقبا هستند که قیمت برنامه را تعیین می کنند نه ارزش واقعی برنامه! لذا برای اینکه بهتر بتوان گفت که قیمت برنامه شما چقدر است لازم است بیشتر توضیح بدهی که مشتریان بالقوه شما چه کسانی هستند؟

e.shahidifar
دوشنبه 21 آذر 1390, 10:40 صبح
با تشکر از دوستانی که وقتشون رو گذاشتن و به تاپیک من پاسخ دادن .
در مورد رعایت اصول برنامه نویسی باید بگم که من برنامه نویس نیستم و کار اصلی من حسابداری و امور مالی هستش ولی به برنامه نویسی علاقه مندم و با مطالعاتی که داشتم سعی کردم اصولی برنامه بنویسم. با توجه به اینکه برنامه در حال استفاده هست تقریباً می تونم بگم که مشکل حسابداری نداره.
تو طراحی ، برنامه همکاران سیستم تا حدودی الگو قرار داده شده .
من برای این برنامه تا حالا بازاریابی نکردم و مشتریان خاصی ندارم فکر کنم توی اکثر شرکتها بعنوان برنامه حسابداری میشه ازش استفاده کرد. تو شرکتهایی که کار کردم یا بعنوان برنامه اصلی یا برنامه کمکی ازش استفاده کردم و تا حالا هم از بابت برنامه از اونا پولی نگرفتم .
اخیراً یکی از دوستانم برنامه رو با سورسش ازم خواست . این بود که این تاپیک رو زدم.
بهر حال از لطف دوستان خیلی ممنونم.