PDA

View Full Version : قيمت گذاري براي نرم افزار آتليه عكس

rana-writes
یک شنبه 15 آبان 1390, 11:24 صبح
سلام
من قراره يه نرم افزار بنويسم براي يه آتليه
با C# قراره كار كنم
اينا يه سيستم ثبت قرارداد آتليه دارن كه كليه اطلاعات مشتري توش ثبت ميشه و قرارداد عكسبرداري و فيلم برداري توش بسته ميشه
هر سايز عكس يه قيمت خاص داره و هر مدل فيلمبرداري هم يه قيمت و ممكنه مشتري چند نوع سايز عكس انتخاب كنه
انتخاب كليپ هم داره
يه سري بررسيهايي هم وجود داره كه در روز انتخابي مشتري عكاس يا فيلمبردار با ساعت خالي وجود داره يا نه و ..
توي بخش آتليه بايد مانده حساب و شماره چك و مبلغ بيعانه و اين چيزها لحاظ بشه

بخش فروشگاه هم داره آتليه كه قراره خريدهاشون مديريت بشه
فروش هر روز و تعداد جنسي كه فروش رفته و ...

ضمن اينكه تو صحبت جلسه اول كه فعلا فقط در مورد آتليه حرف زدم متوجه شدم اينها گزارشهاي خيلي زيادي نياز دارن

براي همچين برنامه اي چقدر بايد قيمت بدم مناسبه؟

ممنون از راهنماييتون

rana-writes
دوشنبه 16 آبان 1390, 13:43 عصر
نميدونم چرا تاپيكهاي اين تالار با اينكه بازديد زيادي داره ولي كسي نظرشو اعلام نميكنه:(

تاپيكهاي اين بخش سوال برنامه نويسي نيست كه ايجاد كننده ش بتونه به هر طريقي سرچ كنه و به جواب برسه
و فكر ميكنم نظر هر كدوم از دوستاني كه توي كار برنامه نويسي خبره هستن و حداقل دوسه تا پروژه نوشتن خيلي كمك ميكنه به كسي كه سوال داره تا بتونه قيمت مناسبي رو اعلام كنه

kitcat_m18
شنبه 28 آبان 1390, 21:51 عصر
نميدونم چرا تاپيكهاي اين تالار با اينكه بازديد زيادي داره ولي كسي نظرشو اعلام نميكنه:(

دوست من ايشالا يه مقدار که تو کار بنامه نويسي قرارداد ببندي متوجه مي شي که چرا سوالت بي جوابه :چشمک:

تو کشور عزيزمون ايران فقط يه قيمت ميشه رو برنامه گذاشت: >>هر چقدر تيغت ميبره ببر<<

موفق باشي :لبخندساده: