PDA

View Full Version : فروشگاه ساز ساده

blognevis
یک شنبه 15 آبان 1390, 12:13 عصر
سلام به همه دوستان . دوستان میخوام یک فروشگاه ساز ساده با اطلاعات زیر نیاز دارم برای طراحی . لطقا فقط کسانی که توانایی دارند نظرشان را اعلام کنند

1- قیمت بدون سورس - قیمت هر بخش معین شود
2- قیمت با سورس
3- مدت زمان هم اعلام کنند

لطفا یا ایمیل یا پیغام بگذارید یا در همین جا اعلام کنید . دوستان بصورت حرفهای نظر بدهند تا مجددا لازم نباشد حرفشان را تغییر دهند

امکانات :
مدیریت :
1. نمایش فاکتور ها : با قابلیت جستجو و حالت های وضعیت فاکتور و ...
2. مدیریت کالا ها : با قابلیت حذف و ویرایش هر کالا
3. مدیریت گروه ها : با قابلیت حذف و ویرایش هر گروه
4. ایجاد بانک ( گروه یا نام بانک )
5. ایجاد حساب افلاین با توجه به نام ایجاد شده بانک در بند 4
6. ایجاد حساب پرداخت انلاین ( گتوی سامان و ملت ) لحاظ شود البته با لحاظ مواردی مانند مالیات بانکی
7. مدیریت تنظیمات سایت : مانند نام سایت ، مقدار درصد مالیاتی برای هر فروش و .
8. مدیریت مدیران ( بدون تعریف محدودیت دسترسی )
خریداران :
1. انتخاب کالا از صحفه اول سایت تا مراحل پایانی که شامل
1- نمایش پیش فاکتور بر اساس تنظیمات مدیرتی لحاظ شده برای ان کالا
2- انتخاب روش پرداخت و در نهایت پرداخت ( انلاین یا افلاین )
3- ثبت اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماسی و شناسه و رمز کاربری برای دنبال کردن وضعیت خرید کالایش ( برای هر کالا باید اطلاعات را وارد کند )
4- رسید پرداخت
2. پانل وضعیت هر فاکتور خرید ( در بند 3 مورد بالا ذکر شده است )

نکته : با php و اسمارتی و اجاکس نوشته شود
نکته : لایسنس کردن برنامه جهت پکیج کردن بر اساس یک دامنه باید لحاظ شود که بصورت انلاین مانیتور شود بدین صورت که برای هر عملکرد یک ساشن به مدیریت انلاین لایسنس ارسال شود و در صورت معتبر بودن لایسنس در جواب بر گشتی مجوز فعال بود و انجام خرید به کاربر داده شود ( لایسنس بصورت زمانی تعریف میشود مانند ماهانه ، یکساله ؛ نامحدود )
نکته : برنامه بصورت کریدوکتت و فایل نصبی ایجاد شود

دوستان میتوانم یک نمونه جهت دمو بشما نمایش بدهم . دقیقا مانند این دمو لازم دارم . قابل ذکر است دمو فقط بواسطه پیام خصوصی اعلام میشود

لطفا یا ایمیل یا پیغام بگذارید یا در همین جا اعلام کنید . دوستان بصورت حرفهای نظر بدهند تا مجددا لازم نباشد حرفشان را تغییر دهند

shmata
یک شنبه 15 آبان 1390, 16:41 عصر
فروشگاهی که با PHP Smarty و Ajax نوشته و امکاناتی فراتر از تمامی مواردی که ذکر کردید رو داره
Prestashop است
سایت مرجع ان
www . prestashop .com است که میتوانید نسخه رایگان و تجاری این فروشگاه را از همان سایت دانلود کنید .

blognevis
یک شنبه 15 آبان 1390, 16:48 عصر
درسته . ولی من میخوام این کار را انجام بدهم . دوستان برنامه نویس انگار مشارکت نمی کنند

ممنون از شما بابت راهنمایی

blognevis
دوشنبه 16 آبان 1390, 23:37 عصر
دوستان برنامه نویس نیستند

رضا قربانی
دوشنبه 16 آبان 1390, 23:56 عصر
دوستان ما برنامه نویس هستند . ولی اسکریپت آماده ندارن .

توی کد نویسی مشکل داشتی بچه ها به دادت می رسیدن ولی درخواست اسکریپت داری باید با یک شرکت معتبر در میون بذاری .

در کل نظر من :

سورس کد رو که به کسی تحویل نمی دیم ولی اگر بدیم 10 میلیون . ندیم 8 الی 5 میلیون

مدت زمان تحویل هم دو الی سه ماه
با php و اسمارتی و اجاکس و jquery , moo tools , htaccess , mysql , css3 , js
موفق باشید

blognevis
سه شنبه 17 آبان 1390, 12:45 عصر
دوستان ما برنامه نویس هستند . ولی اسکریپت آماده ندارن .

توی کد نویسی مشکل داشتی بچه ها به دادت می رسیدن ولی درخواست اسکریپت داری باید با یک شرکت معتبر در میون بذاری .

در کل نظر من :

سورس کد رو که به کسی تحویل نمی دیم ولی اگر بدیم 10 میلیون . ندیم 8 الی 5 میلیون

مدت زمان تحویل هم دو الی سه ماه
با php و اسمارتی و اجاکس و jquery , moo tools , htaccess , mysql , css3 , js
موفق باشید

سلام

قیمت شما بابت سورس هیت که برنامه ؟

اگر امکان داره قیمت را شرح دهید که مربوط به چه قسمت های است . جالب شده بحث .

دوستان همینجوری نظر ندهند . دقیق و کارشناسی شده

رضا قربانی
چهارشنبه 18 آبان 1390, 18:19 عصر
:متفکر:
عزیز من قیمت خواستی و منم بهت قیمت دادم بر اساس بازه زمانی و کارهایی که خواستی و می تونم انجام بدم .

یکی میاد می گه 3 تومن می گیرم . واسه هر ماژول هم قیمت خاصی میذاره .
یکی میاد واسه هر ماژول 300 می گیره یکی میاد 600 . ولی شاید اونی که 600 می گیره با تجربه تر و بهتر بهت تحویل بده . بازم بستگی به برنامه نویس و طرف قرارداد داره .
یکی خودش رو کم می فروشه ، یکی زیاد

اینم در نظر بگیر عزیز من ، شما این cms رو با کدهاش دریافت می کنید و میاید هر قیمتی روش میذارید و تحویل مشتری می دید و 10 برابر این پولی رو که پرداخت می کنید رو می گیرید. چون اسمارتی هست هر قالبی روش می تونید بندازید 100 تومن واسه قالبش خرج می کنید و می دید به مشتری .

با این حال بازم خیلی شرایط دیگر هم هست ( از پشتیبانی - امنیت - گرافیک - تخفیف - مبالغ پرداختی و و . و . و ) ازم قیمت خواستی منم بهت یک قیمتی دادم . کارشناسی شده قیمت خواستی ، تشریف می برید یک دفتری که ازش اطمینان دارید و زمانی که برادریت ثابت شد قیمت ها میاد زیر دستت . اینطوری توی یک تاپیک نمی تونی کارشناسی شده قیمت تحویل بگیری .
شرمنده که من کارشناسی نشده بهت قیمت دادم.
موفق باشید دوست من

blognevis
چهارشنبه 18 آبان 1390, 23:54 عصر
ممنون جناب قربانی بابت راهنمایی