PDA

View Full Version : سوال: پاک کردن کدهای بدون استفاده در netbeans

behnam.m
یک شنبه 15 آبان 1390, 19:08 عصر
سلام
در netbeans یک event از یک component انتخاب می کنم وقتی می خوام اون کدهای مربوط به event را پاک کنم نمیشه چطور باید این کدها را پاک کنم.
مثلا :

private void cboMonthComponentAdded(java.awt.event.ContainerEve nt evt) {
// TODO add your handling code here:
}

ممنون میشم کمکم کنید ....

ermia2008
یک شنبه 15 آبان 1390, 22:48 عصر
سلام
چیزی که شما میخواید نکته خاصی نداره مگه اینکه یک باگ باشه که به شخصه به چنین مشکلی من برخورد نکردم. تو نت بینز فقط کدهایی رو که به رنگ طوسی هستن رو نمیشه به روش مستقیم تغییر داد که اون هم باز از بخش customize code قابل تغییر هست!
شما برای کامپوننت های دیگه رو هم تست کنید. یا یه بار کامپوننت مورد نظر رو پاک کنید و دوباره اضافه کنید و دوباره تستش کنید احتمال داره درست بشه. باز میگم این چیزی نیست که نکته خاص یا لم خاصی داشته باشه مگر اینکه یک باگ باشه!

behnam.m
یک شنبه 15 آبان 1390, 23:28 عصر
ممنون از پاسخی که دادید
به فرض مثال یک رخداد یک کامپوننت را انتخاب کردم حال به هر دلیل رخداد را اشتباه انتخاب کردم کدهایی که رخداد تولید می کند می خوام پاک کنم ولی نمیشه و به رنگ طوسی هم هست شما پیشنهاد دادید که کامپوننت را پاک کنم ولی همه کامپوننت هایی که من استفاده کردم این رفتار را دارن.

saban56
دوشنبه 16 آبان 1390, 12:31 عصر
ممنون از پاسخی که دادید
به فرض مثال یک رخداد یک کامپوننت را انتخاب کردم حال به هر دلیل رخداد را اشتباه انتخاب کردم کدهایی که رخداد تولید می کند می خوام پاک کنم ولی نمیشه و به رنگ طوسی هم هست شما پیشنهاد دادید که کامپوننت را پاک کنم ولی همه کامپوننت هایی که من استفاده کردم این رفتار را دارن.

در قسمت Properties کامپوننت مورد نظر ، به قسمت Events بروید ، رخداد مورد نظر را می تونید از اون قسمت پاک کنید.