PDA

View Full Version : سوال: بهم ریختن ظاهر صفحه وقتی که صفحه رو به پوشه Admin انتقال میدم!!

behzad1367
یک شنبه 15 آبان 1390, 20:37 عصر
سلام دوستان.مشکل عجیبی پیدا کردم.یه مستر پیج دارم و تعدادی صفحه که ازون ارث گرفتن.حالا یه پوشه به نام Admin درست کردم و بعضی از این صفحات رو به اون انتقال دادم.مشکل اینجاست که وقتی اون صفحاتی رو که توی پوشه admin هستن اجرا میکنم Treeview سر جای خودش نیست و اندازه فونتش بزرگتر میشه! همین طور یه Image دارم که اونم سر جای قبلیش نیست!
حالا من موندم چه اتفاقی میوفته که وقتی که صفحات توی ریشه وبساتیت هستن درست نمایش داده میشن اما وقتی داخل یه پوشه انتقال میدمشون به هم میریزن!

ASP.NET2
یک شنبه 15 آبان 1390, 20:43 عصر
سلام دوستان.مشکل عجیبی پیدا کردم.یه مستر پیج دارم و تعدادی صفحه که ازون ارث گرفتن.حالا یه پوشه به نام Admin درست کردم و بعضی از این صفحات رو به اون انتقال دادم.مشکل اینجاست که وقتی اون صفحاتی رو که توی پوشه admin هستن اجرا میکنم Treeview سر جای خودش نیست و اندازه فونتش بزرگتر میشه! همین طور یه Image دارم که اونم سر جای قبلیش نیست!
حالا من موندم چه اتفاقی میوفته که وقتی که صفحات توی ریشه وبساتیت هستن درست نمایش داده میشن اما وقتی داخل یه پوشه انتقال میدمشون به هم میریزن!
اگه از Css استفاده میکنی مسرشو تغییر بده.

Site Admin
یک شنبه 15 آبان 1390, 20:49 عصر
ادرس عکس ها رو درست تنظیم کن

behzad1367
یک شنبه 15 آبان 1390, 21:04 عصر
آقا به اون ربطی نداره.من که مستر پیج رو انتقال نمیدم.css هم که یه فایل جداست و اونم انتقال نمیدم

behzad1367
یک شنبه 15 آبان 1390, 21:37 عصر
آقا مشکلم حل شد.مشکل این بود که تگ لینک به فایل css در مسترپیج رو قبل از head قرار داده بودم

BahmanDB
یک شنبه 15 آبان 1390, 21:39 عصر
آقا به اون ربطی نداره.من که مستر پیج رو انتقال نمیدم.css هم که یه فایل جداست و اونم انتقال نمیدم

عکس ها و CSS رو داخل پوشه admin کپی کن معلوم میشه .
و اگه مسیر css رو تغییر بدی باید درست بشه .
البته به ادرس masterpage هم که میگی کپی کردی رو هم بررسی کن .