PDA

View Full Version : حرفه ای: درسترس به یک کنترل در Asp.net Application

ASP.NET2
دوشنبه 16 آبان 1390, 15:47 عصر
با سلام
همونطور که تو تصویر میبینید من می خوام به کنترل Lable که تو login View قرار داره دسترسی پیدا کنم.
77540
لطفا اگه کسی در این مورد چیزی می دونه کمک کنه.
قبلاً خیلی ممنون از بابت همکاری.
سلسله مراتب به صورت زیر هستش:
من الان داخل یک UserControl هستم که داخل یک Webform هستش که از MasterPage استفاده می کنه. کنترل Lable هم داخل یک Login View که اون هم داخل یک UserControl دیگه هستش و داخل همین MasterPage قرار داره .

ASP.NET2
دوشنبه 16 آبان 1390, 19:44 عصر
کسی نیست بتونه به این سوال جواب بده؟
؟

ASP.NET2
سه شنبه 17 آبان 1390, 17:06 عصر
من هنوز منتظرم. ولی مثل اینکه کسی نیست جواب بده؟

aminghaderi
سه شنبه 17 آبان 1390, 17:50 عصر
همونطور که تو تصویر میبینید من می خوام به کنترل Lable که تو login View قرار داره دسترسی پیدا کنم.
سلام.
مثلا چه دسترسی؟؟؟؟؟؟؟؟
سوال مبهمه....؟!

ASP.NET2
سه شنبه 17 آبان 1390, 19:54 عصر
سلام.
مثلا چه دسترسی؟؟؟؟؟؟؟؟
سوال مبهمه....؟!
سلام
مثلا به Property Text همون Lable

vbnovin
سه شنبه 17 آبان 1390, 20:26 عصر
سوال شما گنگه اگر پیدا کرد هر کنترل در هر پیجه کافیه اون رو به کمک یک حلقه for ech و دستور ("نام کنترل") Findcontorol به کنترل مورد نظر و متدهای دسترسی پیدا کنید

ASP.NET2
سه شنبه 17 آبان 1390, 20:33 عصر
سوال شما گنگه اگر پیدا کرد هر کنترل در هر پیجه کافیه اون رو به کمک یک حلقه for ech و دستور ("نام کنترل") Findcontorol به کنترل مورد نظر و متدهای دسترسی پیدا کنید
اگه تصویر پست اول رو دیده باشید! باید به این نتیجه برسید که این کنترلی که من عرض کردم داخل همین صفحه ای که من درش هستم نیست که با FindControll نتونم پیداش کنم.
مرسی

Saman Hashemi
چهارشنبه 18 آبان 1390, 08:19 صبح
باید توی findcontrol هم مثل همون عکس عمل کنید...!
Label uc = Master.FindControl("uc1").FindControl("LoginView1").FindControl("Label1") as Label;

ASP.NET2
چهارشنبه 18 آبان 1390, 10:46 صبح
باید توی findcontrol هم مثل همون عکس عمل کنید...!
Label uc = Master.FindControl("uc1").FindControl("LoginView1").FindControl("Label1") as Label;
سلام خیلی ممنون از جوابت.ولی کلاس Master تو UserControl وجود نداره.توجه داشته باش که من در داخل Webform که توش یه UserControl هست قرار دارم .

ASP.NET2
چهارشنبه 18 آبان 1390, 11:32 صبح
سامان جان مرسی از جوابت تونستم پیدا کنم.

Label lbl =(Label)Page.Master.FindControl("uc1").FindControl("LoginView1").FindControl(
"lable1");