PDA

View Full Version : مشکل دستور select در جدول aspnet_profile

diba_gh
دوشنبه 16 آبان 1390, 21:08 عصر
با سلام
من از membership profile در برنامه استفاده کردم. کد زیر یک کوئری از جدول profile هست ولی نمی دونم مشکلش کجاست ممنون می شم دوستان راهنمایی بکنن

da.SelectCommand.CommandText = "select *from aspnet_Profile where PropertyNames.UserName='" + User.Identity.Name + "' ";
DataTable dt = new DataTable();
da.Fill(dt);

77552

raziee
سه شنبه 17 آبان 1390, 10:35 صبح
با سلام
من از membership profile در برنامه استفاده کردم. کد زیر یک کوئری از جدول profile هست ولی نمی دونم مشکلش کجاست ممنون می شم دوستان راهنمایی بکنن

da.SelectCommand.CommandText = "select *from aspnet_Profile where PropertyNames.UserName='" + User.Identity.Name + "' ";
DataTable dt = new DataTable();
da.Fill(dt);

77552
با سلام.
البته نمیدونم برای چی میخواهید این کار رو انجام بدید!!! اما نحوه ی کوئری گرفتنتون اشتباه است.
شما برای بدست آوردن اطلاعات یک کاربر باید ابتدا UserId اون کاربر رو بدست بیارید. و بعد بوسیله ی UserId به جدول کوئری بزنید.
یا اینکه جداول aspnet_Applications ، aspnet_Membership ، aspnet_Users و aspnet_Profile رو با هم join کنید تا بتونید بر اساس UserName و ApplicationId مقدار مربوطه رو بگیرید.
تازه بعد از این کار باید خروجی دریافت شده رو deserialize کنید.
---------------------------------------------------------------------
بهتره برای استفاده از Profile خودتون جدول مربوطه رو طراحی کنید . در واقی ممبرشیپ دات نت رو توسعه بدید.
استفاده از Profile خود ممبرشیپ دات نت به دلیل سریال کردن اطلاعات و نگهداری اون در بانک کمی پردازش اضافی رو به برنامه تحمیل میکنه.