PDA

View Full Version : ساخت یک اسپمر ساده

barnamenevisjavan
دوشنبه 16 آبان 1390, 23:36 عصر
سلام من دارم یه اسپمر برای میهن بلاگ مینویسم
البته کارش ارسال لینک نیستش بلکه ابتدا صفحه اول www.mihanblog.com رو میاره بعد کاربر لوگین میکنه تا وارد امکانات سایتش بشه بعد دیگه ازینجا به بعد رو برنامه باید انجام بده یعنی بره به ادرس زیر
http://mihanblog.com/blog/post/new
قسمت بالا قسمت ارسال مطلب هستش سپس برنامه دو فیلد خالی(عنوان و متن)رو از خودش پر کنه و دکمه ارسال رو بزنه و مطلب منتشر بشه میخوام که هر 2 دقیقه یک بار بصورت اتوماتیک این کار رو بکنه لطفا کمک کنید

mansourii
سه شنبه 17 آبان 1390, 00:08 صبح
سلام / اینطور که من متوجه شدم میخواین یه اسپمر (تبلیغاتی) درست کنید تا بتونه به وبلاگ های بروز شده این سایت پست بذاره!
اگه اینطوری که من متوجه شدم
باید به RSS سایت متصل بشید . تو اونجا تمام وبلاگ ها ی بروز شده سایت ثبته!
اینکه هر چند دقیقه بره خودشو بروز کنه دست خودتونه!

barnamenevisjavan
سه شنبه 17 آبان 1390, 12:26 عصر
نه نه!من میخوام که برنامه بصورت خودکار هر2دقیقه مطلب ارسال کنه تا در لیست وبلاگ های بروز شده قرار بگیره!
میتونی سورسش رو برام بنویسی؟

alimanam
شنبه 06 خرداد 1391, 16:50 عصر
با سلام

تا جایی که من تست کردم میهن بلاگ رو نمیشه از این روش دور زد ! یعنی بعد از لاگین کردن ( Submit شدن ) با ارجاع به لینک که دوستون گفتن ( http://mihanblog.com/blog/post/new ) باز هم در نتیجه میهن بلوگ درخواست لاگین میکنه ! شاید من درست تست نکردم ولی قبلاً که اینجور بوده . برای تست میتونین بدون کدنویسی در addressbar بروزرتون تست کنین !

مـــوفق باشید./

M.KH-SH
شنبه 06 خرداد 1391, 17:34 عصر
اگه همون پیام تبلیغاتی ارسال کنیم باید به چه صورت کار کنیم؟

میشه نمونه کد بدین چون جدا نمیدونم باید چه طور از این روش استفاده کنم با این حال میدونم که از rss باید استفاده بشه ولی روش استفاده از rss رو یاد ندارم و با مشکل روبرو میشم

koorosh-soft
چهارشنبه 10 خرداد 1391, 02:01 صبح
وقتی آقای alimanam و M.KH-SH پست میدن ادب حکم میکنه که دیگه پست نده آدم اما بد نیست منم نظرم رو بگم !

سلام من دارم یه اسپمر برای میهن بلاگ مینویسم
البته کارش ارسال لینک نیستش بلکه ابتدا صفحه اول www.mihanblog.com رو میاره بعد کاربر لوگین میکنه تا وارد امکانات سایتش بشه بعد دیگه ازینجا به بعد رو برنامه باید انجام بده یعنی بره به ادرس زیر
http://mihanblog.com/blog/post/new
قسمت بالا قسمت ارسال مطلب هستش سپس برنامه دو فیلد خالی(عنوان و متن)رو از خودش پر کنه و دکمه ارسال رو بزنه و مطلب منتشر بشه میخوام که هر 2 دقیقه یک بار بصورت اتوماتیک این کار رو بکنه لطفا کمک کنید
برای لاگین که فقط لازمه با یک Post Request یک Cookie ایجاد کنید و به یه CookieContainer نسبت بدین !
حالا هر دودقیقه یک بار یک پست بخواین بدین 2 راه دارین :
1-یک Webbrowser که Autofill بشه (توصیه نمیشه)
2-با Live Header پلاگین Firefox مقصد و Post ها رو دربیارین و کار رو مستقیم کنید
[سری به سورس Livezilla بزنید التبه با .net reflector]

کمکی از دست من برمیومد بگین :)

vof.ir
چهارشنبه 10 خرداد 1391, 02:09 صبح
با سلام و با اجازه اساتید
دوست عزیز koorosh-soft به نظرم حرفه ای تر پاسخ دادند
در کل به نظر من کاری می خواهید انجام بدهید فراتر از این چیزی که میفرمایید پیچیده هست
یعنی باید در گیر کوکی و سشن و ریفررر و و .. بشوید
البته بستگی داره که میهن بلاگ چقدر قوی باشه در زمینه امنیت
ضمنا به آر اس اس چه احتیاجی هست؟!؟!؟!؟!

alimanam
سه شنبه 16 خرداد 1391, 19:58 عصر
با سلام

نوشتن همچین برنامه ایی همانطوری که فرمودین ساده است فقط کافیه راه نفوذ رو پیدا کنین ...

-توسط LiveZilla ببینید مقصد http://mihanblog.com/blog/post/new کجاست

سورس برنامه مذکور نکات آموزشی زیادی داشت مرسی ..

موفـــــق باشید./

mlotfi63
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 09:45 صبح
سلام:
من خیلی وقت پیش اینکار رو کردم.
باید با استفاده از CURL فیلدهایی که صفحه ارسال می‌کنه رو دستی ارسال کنی، کار ساده‌ایه، اگر اطلاعات بیشتری می‌خوای بگو تا بگم! :لبخندساده:

barnamenevisjavan
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 21:52 عصر
خوب اگر سورس كارتون رو برامون بزاري خيلي خوب ميشه

Beginner2013
چهارشنبه 17 خرداد 1391, 22:06 عصر
با سلام

تا جایی که من تست کردم میهن بلاگ رو نمیشه از این روش دور زد ! یعنی بعد از لاگین کردن ( Submit شدن ) با ارجاع به لینک که دوستون گفتن ( http://mihanblog.com/blog/post/new ) باز هم در نتیجه میهن بلوگ درخواست لاگین میکنه ! شاید من درست تست نکردم ولی قبلاً که اینجور بوده . برای تست میتونین بدون کدنویسی در addressbar بروزرتون تست کنین !

مـــوفق باشید./

با سلام و با اجازه اساتید
دوست عزیز koorosh-soft به نظرم حرفه ای تر پاسخ دادند
در کل به نظر من کاری می خواهید انجام بدهید فراتر از این چیزی که میفرمایید پیچیده هست
یعنی باید در گیر کوکی و سشن و ریفررر و و .. بشوید
البته بستگی داره که میهن بلاگ چقدر قوی باشه در زمینه امنیت
ضمنا به آر اس اس چه احتیاجی هست؟!؟!؟!؟!

با سلام

نوشتن همچین برنامه ایی همانطوری که فرمودین ساده است فقط کافیه راه نفوذ رو پیدا کنین ...

موفـــــق باشید./

با سلام
من نمی دونم چرا بعضی از دوستان مساله رو به امنیت سایت ربط میدن،مگه ما که کاربرا که هرروز Login می کنیم،داریم به سایت نفوذ میکنیم؟

vof.ir
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 10:07 صبح
سورس کدام برنامه؟
LiveZilla?
مگر قابل دانلود هست؟

morrning
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 13:41 عصر
سلام / متاسفانه شما دارید درباره ساخت یه ابزار مخرب گفت و گو میکنید و این خلاف قوانین هست . بحث شما مثل گفت و گو درباره روش های کرکینگ هست.

alimanam
پنج شنبه 18 خرداد 1391, 13:43 عصر
با سلام

من نمی دونم چرا بعضی از دوستان مساله رو به امنیت سایت ربط میدن،مگه ما که کاربرا که هرروز Login می کنیم،داریم به سایت نفوذ میکنیم؟

دوست عزیز کسی نگفته به امنیت سایت ربط داره ! البته نمیشه گفت اصلاً هم ربط نداره !!!!! توضیح میدم ایی شاا.. که بهتر متوجه بشین :

ببین کار یه اسپمر چیه ؟ به صورت کلی ( عامیانه ) یه برنامه واسه تبلیغات در سطح وسیع یا یه جور ارسال هرز نامه در تالارهای گفتگو , وبلاگ ها و ... هستش . خوب حالا که معنی اسپمر رو گفتم برسم به سوالی که فرمودی :

خوب راه نوشتن اینجور برنامه ها به صورت کلی (همیشه هم اینجوری نیست ) اینه که بیای راهی برای لوگین کردن با یک نام کاربری معتبر به اون سایت هدف انجام بدی ( تا اینجا طبق گفته شما فقط لوگین خشک و خالیه ) بعد به صورت انبوه و یا در سطح کم ( بستگی به امکانات برنامه داره ) به ارسال پست بی ربط , هرز نامه , تبلیغات کالا یا به صورت کلی هرچیزی که ربطی به موضوعیت اصلی اون سایت یا تالار نداره بپردازه ! خوب مدیران سایت ها برای اینکه جلوی اینگونه اعمال ضداخلاقی رو بگیرن یه سری تکنیک نرم افزاری روی سایت انجام میدن ( مثلاً مخفی کردن ارجاع اصلی یه لینک یا استفاده از Captcha یا ... ) تا یه رباط ( در اینجا منظور برنامه اسمپر هستش ) نیاد این پروسه رو انجام بده ...
خوب , هم اینکه شما بیای راه دور زدن این تکنیک ها رو متوجه بشی و بکار ببری میشه یه جور نفوذ ! ( نفوذ در هر حد ساده ایی هم که باشه نفوذه حالا میخواد ساخت اسپمر برای یه سایت یا شبکه اجتماعی باشه یا میخواد یه حمله همه جانبه از نوع DOS !!!!!! )

امیدوارم تا اندازه ایی شبه به وجود امده رفع شده باشه ...

سورس کدام برنامه؟ مگر قابل دانلود هست؟

این برنامه به زبان سی شارپ نوشته شده و سورس برنامه , با برنامه Reflector قابل مشاهده و ویرایش است . البته برنامه obfuscate شده که باید از این حالت خارج بشه .

http://alimanam.persiangig.com/image/barnamenevis/FileZilla-reflectored.jpg

موفـــــق باشید./

koorosh-soft
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 03:59 صبح
سلام:
من خیلی وقت پیش اینکار رو کردم.
باید با استفاده از CURL فیلدهایی که صفحه ارسال می‌کنه رو دستی ارسال کنی، کار ساده‌ایه، اگر اطلاعات بیشتری می‌خوای بگو تا بگم! :لبخندساده:

CURL مگه PHP نیست ؟

مگه کسی گفت نفوذ؟
1-منظور از امنیت تمیزی کد هست ! واضح تر بگم Captcha ,Session ,Cookie و از ایجور چیزهاست ! بعضی سایت ها رو کپچا کارنمیکنن ! نمونه بسیار بزرگ بخش نامه تراوین ! شما باید یک POST رو فقط ادیت کنی! اما رو یک CMS ساده هربار بخوای یک پیام بفرستی باید یک Login Cookie داشته باشی ! یا یک سری داده رو کد بفرسته یا .....

باز هم میگم ! برای اینکار حتما از LIVE HEADER استفاده کنید !

سلام / متاسفانه شما دارید درباره ساخت یه ابزار مخرب گفت و گو میکنید و این خلاف قوانین هست . بحث شما مثل گفت و گو درباره روش های کرکینگ هست.

اگر نرم افزار تبلیغاتی مخرب هست بنده شرمندم و همین الان تمام پست هام رو پاک می کنم مهندس :(
پلاگین معرفی شده که کاری به کرک نداره ! نرم افزار هم سورس رو نصفه و نیمه نشون میده ، در ضمن کسی که برنامه حرفه ای مینویسه فایل هاش رو پک میکنه که با یک نرم افزار شبیه این کل سورسش به فنا نره !

در آخر هم از دوست عزیزم جناب alimanam بابت توضیحات تکمیلی تشکر میکنم :)

koorosh-soft
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 04:28 صبح
data%5Btitle%5D=First+Message+%21+&data%5Bcontent1_html%5D=Hello+World%3AP%0D%0A%0D%0 A%0D%0A&data%5Bcontent2_html%5D=%0D%0A%0D%0A%0D%0A&data%5Bmore_text%5D=%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%87 +%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8&data%5Bcomment_status%5D=open&data%5Bcomment_text%5D=%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8 %AA&data%5Bcomment_close_status%5D=unlimited&data%5Bcomment_close_date_day%5D=31&data%5Bcomment_close_date_month%5D=3&data%5Bcomment_close_date_year%5D=1391&data%5Bselected_category_str%5D=&tag=&data%5Btags%5D=&RLtext=&RLlink=http%3A%2F%2F&data%5BrelatedLinkCollect%5D=&data%5Bcreate_date_day%5D=31&data%5Bcreate_date_month%5D=3&data%5Bcreate_date_year%5D=1391&data%5Bcreate_date_second%5D=13&data%5Bcreate_date_minute%5D=50&data%5Bcreate_date_hour%5D=4&data%5Bstat%5D=published&data%5Bpost_pass%5D=&data%5Bsaved_post_row_id%5D=0&secfrdcodedvar=20e464ed21a3257899fd47c9f9acfea0&frm-id=13401516134fe1173df26f0
این داده هایی هست که زمان ارسال مطلب به

POST /blog/post/new/atrty/1340151613/avrvy/821866/key/39a9dd53fa562a6718e2b7510c63f14d/ HTTP/1.1

ارسال می شوند ! اما چیزی که برای من بســـــــــــــــــیار جالب بود زمان Expire شدن بود ! که مربوط به
Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
بود ! :متعجب: بگذریم ! بیشتر توضیح بدم دوستان میگن نفوذ و هک !
همون طور که دیدید ! اول متن ! بعد متن HTML بعد هم بقیه Option هاست ! خیلی خیلی خیلی راحت میتونین با یک کوکی هر چند ثانیه مطلب بفرستین !
اگر هم به نظر این راه سخت هست FILL کنید داده هاتون رو تو Webbrowser یا HTTPWEBREQUEST

کمکی بود درخدمتیم ! اگر هم جایی رو اشتباه گفتم شرمنده :)

barnamenevisjavan
چهارشنبه 31 خرداد 1391, 09:44 صبح
دوستان بحث به کجاها کشید ................
من تونستم اسپمر رو برای بلاگفا بسازم
ولی حالا میخوام برای میهن بلاگ و رزبلاگ بسازم
اگر کسی سورسش رو داره دریغ نکنه

aradrobo
یک شنبه 01 مرداد 1391, 16:18 عصر
دوستان بحث به کجاها کشید ................
من تونستم اسپمر رو برای بلاگفا بسازم
ولی حالا میخوام برای میهن بلاگ و رزبلاگ بسازم
اگر کسی سورسش رو داره دریغ نکنه

شما که برای بلاگفا ساختین . برای هر چیز دیگری هم می توانید بسازید . چون ساختار همه یکی هستند . اگر می خواهید کد دقیق را به شما بدهم ، اسپمرتان را برایم ایمیل کنید تا ویرایشش کنم .

SHD.NET
شنبه 18 خرداد 1392, 00:46 صبح
سلام داداش سورس کداسپمربلاگقاباویژوال بیسیک6 برام بفرست ممنونت میشم
bachacheri1374.blogfa.com

سلام دوست عزیز، اولا اینجا تاپیک VB.net هستش و شما درخواست سورس vb6 کردین، دوما اگر هم کسی سورس رو داشته باشه در اختیار شما قرار نمیده به این راحتی ها، سوما هم دیگه همین هیچی :لبخند:

موفق باشید

barnamenevisjavan
شنبه 18 خرداد 1392, 19:06 عصر
تاپیک قدیمیه و الان هم سورس اسپمر میهن بلاگو بعد کلی تلاش خریدم،بدلیل قوامین امکان انتشار نیست ولی فروشی هست.خواستین پیام بدید زبانش سی شارپ

SHD.NET
شنبه 18 خرداد 1392, 19:59 عصر
تاپیک قدیمیه و الان هم سورس اسپمر میهن بلاگو بعد کلی تلاش خریدم،بدلیل قوامین امکان انتشار نیست ولی فروشی هست.خواستین پیام بدید زبانش سی شارپ

سورسش کپچا رو هم دوز میزنه ؟؟ یا باید به طور دستی وارد بشه ؟

barnamenevisjavan
دوشنبه 20 خرداد 1392, 20:36 عصر
اطلاعات فیلد رو برای یکبار پر میکنید (میتونید ذخیره کنید بعدا وارد کنید)
لیست وبلاگ هارو بروز میکنید و برنامه خودش اتوماتیک میره روی لینک سایت و اطلاعات رو پر میکنه شما باید فقط کپچا رو وارد کنید
بعد وارد کردن کپچا بصورت خودکار میره لینک بعدی تا....