PDA

View Full Version : تزریق کد به فایل

Babak-Magic
چهارشنبه 18 آبان 1390, 11:50 صبح
درود
ما یک پسورد سندر نوشتیم که در آن پسورد ها گرفته میشه خوب قسمت گرفتن پسورد ها مشکلی نداره و تموم شده میمونه این بحث که چطور میشه یک فایل توسط برنامه ما ساخته بشه و کد های بدست اوردن پسورد هم توی ان فایل باشه که قربانی زمانی که فایل را اجرا میکنه کار های مد نظر ما انجام بشه
یک سوال دیگه من قبلا یک پسورد سندر دیده بودم که با VB.Net نوشته شده بود خود پسورد سندر برای اجرا نیاز به .Net داشت ولی سروری که با اون برنامه ساخته میشد برای اجرا نیازی به .Net نداشت می خواستم ببینم از چه روشی استفاده کرده بوده.
ممنون.

Babak-Magic
چهارشنبه 18 آبان 1390, 20:30 عصر
یک سوال دیگه:
دوستان من از api وینوز در برنامم استفاده کردم برنامه در ویندوز XP کار میکنه اما در Seven کار نمیکنه جریانش چیه؟

AliRezaPro
چهارشنبه 18 آبان 1390, 21:49 عصر
سلام

ما یک پسورد سندر نوشتیم , در آن پسورد ها گرفته میشه خوب قسمت گرفتن پسورد ها مشکلی نداره و تموم شده, میمونه این بحث که چطور میشه یک فایل توسط برنامه ما ساخته بشه و کد های بدست اوردن پسورد هم توی ان فایل باشه که قربانی زمانی که فایل را اجرا میکنه کار های مد نظر ما انجام بشهشما بلخره نوشتید یا ننوشتید ! اکثرا سئوال های سایت بسیار خود سئوال گنگ هستند و همینطور افراد وقت زیادی برای باز کردن مسئله برای شخصی که قرار جواب بده نمیزارند !

یک سوال دیگه من قبلا یک پسورد سندر دیده بودم که با VB.Net نوشته شده بود خود پسورد سندر برای اجرا نیاز به .Net داشت ولی سروری که با اون برنامه ساخته میشد برای اجرا نیازی به .Net نداشت می خواستم ببینم از چه روشی استفاده کرده بوده.قسمت بولد رو متوجه نشدم جداا ! سروری که با اون برنامه ساخته میشد ؟؟!

دوستان من از api وینوز در برنامم استفاده کردم برنامه در ویندوز XP کار میکنه اما در Seven کار نمیکنه جریانش چیه؟ چون بعضی از تابع ها تو ویندوز سون کار نمیکنند و دلیلش هم میتونه ارتقاء و اصلاح باشه از سوی مایکروسافت . در این مورد مثال های زیادی از توابع میشه زد.

خدا نگهدار /.

Babak-Magic
چهارشنبه 18 آبان 1390, 22:02 عصر
برنامه نوشته شده شما اگر با پسورد سندر کار کرده باشید وقتی دکمه ی make server رو می زنید یک فایل exe ساخته میشه که اون فایل را باید به قربانی داد
من میخوام ببینم اون فایل چطور ساخته میشه
بله exe ساخته شده با اون برنامه به .net نیاز نداشت برای اجرا