PDA

View Full Version : باز کردن صفحه اینترنتی

mmha_85
پنج شنبه 19 آبان 1390, 12:11 عصر
سلام خدمت دوستان
من فرمی دارم که در آن اطلاعات شرکت های مختلف ثبت می شود. یکی از تکست باکسی هایی که در این فرم دارم تکست باکسی است که در اون آدرس صفحه های اینترنتی اون شرکت ها نوشته میشه. حالا میخوام بدونم چطور می تونم با کلیک بر روی این لینک، صفحه اینترنتی نوشته شده در اون تکست باز رو باز کنم؟ یک چیزی شبیه هایپر لینک (که البته من نتونستم با هایپر لینک این کار رو انجام بدم.)
ممنون

Abbas Amiri
پنج شنبه 19 آبان 1390, 19:33 عصر
هرکنترلی که مایلید Hyperlink شود را انتخاب و سپس خصوصیت Hyperlink Address آنرا باز کنید و درقسمت آدرس ، آدرس وب سایت خود را بنویسید .

soroush_k12
شنبه 21 آبان 1390, 11:21 صبح
سلام
نمونه بزارين تا اصلاح كنم

mmha_85
دوشنبه 23 آبان 1390, 09:38 صبح
این فایل نمونه هستش. می خوام آدرسی که در تکست باکس هست رو با کلیک بر روش، در صفحه براوزرم باز کنم.
متشکرم

Abbas Amiri
سه شنبه 24 آبان 1390, 13:43 عصر
نمونه زیر را آزمایش کنید:

mmha_85
سه شنبه 24 آبان 1390, 14:06 عصر
نمونه زیر را آزمایش کنید:

صفحه اینترنتی باز میشه. اما ظاهرا امکان رکورد جدید در فرم از کاربر گرفته شده. در صورتی که کاربر باید بتونه توی فرم سایت های دیگه که می خواد رو به عنوان رکورد جدید اضافه کنه

Abbas Amiri
سه شنبه 24 آبان 1390, 14:15 عصر
حالا میخوام بدونم چطور می تونم با کلیک بر روی این لینک، صفحه اینترنتی نوشته شده در اون تکست باز رو باز کنم؟

میتوانید تکست باکس URL را Visible کنید وفرم را به حالت دلخواه در آورید.

mmha_85
سه شنبه 24 آبان 1390, 14:25 عصر
بله، درسته. این روش کاربردیه و ممنون
اما دنبال راهی می گردم که بشه روی خود تکست باکس کلیک کرد و صفحه اینترنتی باز بشه. یعنی دقیقا همین اتفاقی که با کلیک کردن روی باتم می فته، اما با کلیک روی تکست باکس بیفته
البته نمونه شما مسئله من رو حل میکنه. اما من بجز حل شدن مسئله دنبال پیدا کردن و یاد گرفتن روشی برای رسیدن به صورت مسئله ای هستم که گفتم

mehdi_fiz
سه شنبه 24 آبان 1390, 14:44 عصر
سلام دوست عزیز
نمونه فایل شما اصلاح شد
با کلید روی تکس باکس اجرا می شود
موفق باشید

Abbas Amiri
سه شنبه 24 آبان 1390, 14:53 عصر
با تشکر ازآقا مهدی ، همچنین می توانید DataType فیلد URL را Hyperlink انتخاب کنید.