PDA

View Full Version : نحوه گذاشتن تصوير در پس زمينه mdi آكسس

RESMAILY
جمعه 20 آبان 1390, 13:32 عصر
به نام خدا
با سلام. دوستان نگاهي به برنامه پيوست بكنيد. در اين برنامه مي توانيم رنگ Mdi آكسس را تغيير دهيم. به احتمال زياد روشي هم براي گذاشتن تصوير در پس زمينه فوق وجود دارد. ايا كسي از دوستان روش آن را مي داند؟

RESMAILY
یک شنبه 22 آبان 1390, 08:54 صبح
به نام خدا
باسلام. دوستان پس چی شد؟

amirzazadeh
یک شنبه 22 آبان 1390, 09:52 صبح
سلام
يك نمونه اين فايل هست كه ميتونيد تصاوير bmp (بيت مپ) رو اضافه كنيد:
.........................
موفق باشيد

behboodi2000
چهارشنبه 25 آبان 1390, 12:58 عصر
سلام دوست عزيزم نمونه اي كه گذاشتيد خيلي جالب است ولي ايرادي داره و اون هم اينه كه زماني كه از برنامه خارج مي شويم و دوباره وارد مي شويم عكس پش صفحه ذخيره نمي شود و دوباره به حالت قبل بر مي گردد درصورت امكان راهنمائي بفرمائيد البته اين موضوع در نمونه اول كه تغيير رنگ بك گراند است وجود ندارد

amirzazadeh
پنج شنبه 26 آبان 1390, 09:57 صبح
سلام دوست عزيزم نمونه اي كه گذاشتيد خيلي جالب است ولي ايرادي داره و اون هم اينه كه زماني كه از برنامه خارج مي شويم و دوباره وارد مي شويم عكس پش صفحه ذخيره نمي شود و دوباره به حالت قبل بر مي گردد درصورت امكان راهنمائي بفرمائيد البته اين موضوع در نمونه اول كه تغيير رنگ بك گراند است وجود ندارد
سلام
لطفا نمونه اصلاح شده رو ببينيد:

RESMAILY
جمعه 27 آبان 1390, 11:28 صبح
به نام خدا
با سلام. با تشكر مجدد از اقاي اميرزازاده حالا كه زحمت كشيده ايد. تصاوير bmp در ويندوز ظاهرا به سه روش (?Type) درچ مي شود. منظورم stetch; Tile;center است. در نمونه اي كه گذاشته ايد تصوير بصورت Tile در پس زمينه قرار مي گيرد حال آنكه گزينه مطلوب در غالب اوقات stretch است. من هرچه در ماجول مربوطه گشتم نتوانستم گزينه مورد نظررا در آن پيدا كنم. آيا در نمونه شما اصلا اين گزينه وجوددارد؟ با تشكر

behboodi2000
شنبه 28 آبان 1390, 18:59 عصر
سلام خدمت استاد گرامي
دوست عزيز ممنونم كه به سوال من توجه نموديد . در برنامه اصلاح شده مسير عكس مورد نظر در جدول ذخيره مي شود و با جابه جائي عكس و يا برنامه ديگر قابل دسترسي نيست آيا راهي وجود دارد كه خود عكس در برنامه ذخيره شود . ضمنا سوال دوست عزيزمان نيز سوال من هم هست چون عكسها به صورت استريچ روي صفحه قرار نمي گيرد . در صورت امكان فايل را اصلاح و راهنمائي فرمائيد ممنون و با تشكر

behboodi2000
پنج شنبه 03 آذر 1390, 06:58 صبح
سلام خدمت استاد گرامي
دوست عزيز ممنونم كه به سوال من توجه نموديد . در برنامه اصلاح شده مسير عكس مورد نظر در جدول ذخيره مي شود و با جابه جائي عكس و يا برنامه ديگر قابل دسترسي نيست آيا راهي وجود دارد كه خود عكس در برنامه ذخيره شود . ضمنا سوال دوست عزيزمان نيز سوال من هم هست چون عكسها به صورت استريچ روي صفحه قرار نمي گيرد . در صورت امكان فايل را اصلاح و راهنمائي فرمائيد ممنون و با تشكر

با سلام خدمت اساتيد محترم آيا موضوعي كه در پست قبلي عنوان كردم واقعا راهي ندارد لطفا در صورت امكان راهنمائي بفرمائيد ممنون

behboodi2000
جمعه 11 آذر 1390, 17:53 عصر
با سلام خدمت اساتيد محترم آيا موضوعي كه در پست قبلي عنوان كردم واقعا راهي ندارد لطفا در صورت امكان راهنمائي بفرمائيد ممنون
سلام دوستان درصورت امكان درخصوص موضوع فوق راهنمائي بفرمائيد ممنون