PDA

View Full Version : سوالم در رابطه با Packer ها

AliReza Vafakhah
جمعه 20 آبان 1390, 20:12 عصر
سلام دوستان

من برای Pack کردن از UPX استفاده می کنم . تو راهنماش که چیزی ندیدم که بشه فایلی رو که پک شده دیگه نشه اون unPack کرد. آیا اصلا چنین چیزی ممکن هست؟

حالا UPX نشد ، من دنبال Packer هستم که دیگه نشه بعد از پک کردن فایل اون رو آن پک کرد؟

Securebit
شنبه 21 آبان 1390, 08:34 صبح
من برای Pack کردن از UPX استفاده می کنم . تو راهنماش که چیزی ندیدم که بشه فایلی رو که پک شده دیگه نشه اون unPack کرد. آیا اصلا چنین چیزی ممکن هست؟

UPX توانایی آنپک کردن خودش رو دارد البته با کمی دستکاری در هدر فایل پک شده این توانایی را از دست میدهد، برای راحتی کار میتونید از UPX GUI یا از ابزار CFF Explorer استفاده کنید.

حالا UPX نشد ، من دنبال Packer هستم که دیگه نشه بعد از پک کردن فایل اون رو آن پک کرد؟
اگر منظور شما این هست فایل پک شده رو کسی نتونه آنپک کنه که غیر ممکن هست فایلهای پروتکت شده هم آنپک خواهند شد چه برسد به پکر اگر منظور شما فایل پک شده توسط خود پکر آنپک نشه میتونید از PE Compact استفاده کنید.

AliReza Vafakhah
شنبه 21 آبان 1390, 23:35 عصر
آقا بردیا خیلی ممنون

استفاده Packer ضرری هم در بارزگذاری نرم افزار داره؟ نرم افزار از لحاض سرعت و جواب دهی به کاربر که تحت فشار نیست؟

در رابطه با Packer خودتون ، مقایسش با PE و UPX ؟

با تشکر

Securebit
یک شنبه 22 آبان 1390, 09:40 صبح
استفاده Packer ضرری هم در بارزگذاری نرم افزار داره؟ نرم افزار از لحاض سرعت و جواب دهی به کاربر که تحت فشار نیست؟

سرعت بارگذاری فایل پک شده نسبت به پک نشده بسیار نامحسوس هست.

در رابطه با Packer خودتون ، مقایسش با PE و UPX ؟
منظورتون رو متوجه نشدم.

AliReza Vafakhah
دوشنبه 23 آبان 1390, 00:58 صبح

منظورتون رو متوجه نشدم.

عذرخواهی مکنم منظورم Protector شما بود.

سوال دیگری هم دارم که در تاپیک جداگانه مطرح می کنم

با تشکر