PDA

View Full Version : سوال: عدم نمایش صحیح اطلاعات

ebrahim.n65
شنبه 21 آبان 1390, 10:47 صبح
من یک گریدویو دارم که با توجه به دراپدان لیست اطلاعاتش نمایش داده می شود ولی مشکل من اینه که یکی درمیان با تغییر دراپ دان اطلاعات نمایش داده میشه مشکل از چیه (راستی دراپ دان لیستم خودش اطلاعاتش رو باتوچه به یک دراپ دان دیگه بدست می آره) لطفا کمک کنید خیلی مهمه!!!!!!!!!!!!!

Saman Hashemi
شنبه 21 آبان 1390, 11:48 صبح
شما کدی که برای dropdownlist نوشتی با page_Load اینجا قرار بده تا بهتر بشه کمکت کرد...!

ebrahim.n65
شنبه 21 آبان 1390, 12:03 عصر
مرسی از توجهتون آقای سامان هاشمی: سایت من یک سایت ورزشیه :‌دراپدان اولی انتخاب لیگ از بانک ٬ دراپ دان دومی انتخاب تیم ها با توجه به دستور WHERE که با توجه به لیگ تیم ها را نشان می دهد و در نهایت گریدویو با توجه به WHERE که با توجه به تیم مورد نظر بازیکنان آن نمایش داده می شود. خوب حالا وقتی که یک لیگ را انتخاب می کنیم بطور خودکار دراپ دان دومی پر می شود و اولین تیم در دراپ دان در حالت انتخاب است پس باید گریدویو با توجه به آن تیم پر شود. در ابتدا لود صفحه درست کار می کند ولی با انتخاب لیگ دیگری اطلاعات جدول تغییری نمی کند و با انتخاب یک لیگ دیگر اطلاعات گریدویو اپدیت می شود (یکی در میان درست کار می کند).

Saman Hashemi
شنبه 21 آبان 1390, 12:43 عصر
دوست عزیز شما کدتو بذار متوجه مشکلت شدم اما تا کدتو نبینم که نمیتونم نظر بدم...!

ebrahim.n65
شنبه 21 آبان 1390, 13:04 عصر
کد خاصی نداره 3 تا SQLDATASOURCE دارم که سومی که برای گریدویو
SELECT NAME,.........., FROM PLAYER WHERER TEAMID = @TEAMID
که TEAMID از نوع کنترله و فیلد VALUE از دراپ دان می گیره.
خود دراپ دان هم مثل همین و فیلد ای دی لیگ رو از دراپ داو اولی می گیره.
وقتی صفحه لود می شه درست کار می کنه ولی وقتی لیگ ها رو عوض می کنم نه مگر یکی در میان (البته مشکل هنگامی که لیگ رو انتخاب می کنم که در این حالت تیم هم بصورت خودکار انتخاب می شه اگه تو یک لیگ تیم هام رو انتخاب کنم درست کار می کنه ) مشکل انتخاب لیگ و اینکه تیم اول لیگ باید بصورت خودکار انتخاب بشه برای نمایش بازیکنانش متوجه شدین (چه توضیحش سخته خدا)