PDA

View Full Version : پخش ویدئو

oossaa
شنبه 21 آبان 1390, 19:32 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام برای یه پروژه امکان آپلود ویدئو رو بذارم. به طوری که یک thumbnail باید از ویدئو درست بشه. برای این کار می دونم چندتا برنامه وجود دارن اما از اونجا که پروژه رویه یه هاست معمولی قراره مورد استفاده قرار بگیره امکان اجرای برنامه وجود نداره.
سوالم اینه که آیا کسی راهی برای این کار بلده؟
و اینکه برای پخش ویدئو شما چه روش یا pluginی رو توصیه می کنید؟

aspismylove
شنبه 21 آبان 1390, 19:51 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام برای یه پروژه امکان آپلود ویدئو رو بذارم. به طوری که یک thumbnail باید از ویدئو درست بشه. برای این کار می دونم چندتا برنامه وجود دارن اما از اونجا که پروژه رویه یه هاست معمولی قراره مورد استفاده قرار بگیره امکان اجرای برنامه وجود نداره.
سوالم اینه که آیا کسی راهی برای این کار بلده؟
و اینکه برای پخش ویدئو شما چه روش یا pluginی رو توصیه می کنید؟

از جی کوئری استفاده کنی خیلی بهتره

به این سایت یک سر بزن : http://videolightbox.com/

oossaa
شنبه 21 آبان 1390, 21:14 عصر
آخه من می خوام به صورت دینامیک باشه. این منبعی که شما معرفی کردی ظاهرا برای کارهای استاتیکه البته من بیشتر مشکلم کشیدن thumbnails از ویدئوها هستش به نظرم کاره سختیه اگه کامپوننتی براش وجود نداشته باشه!

oossaa
شنبه 21 آبان 1390, 23:32 عصر
مدیران محترم تالار به جز پاک کردن پست های اعضا کاره دیگه ای بلد نیستن؟!

oossaa
یک شنبه 22 آبان 1390, 10:59 صبح
نمایش thumbnail از ویدئو با استفاده از html5 ممکنه؟

aspismylove
دوشنبه 23 آبان 1390, 08:41 صبح
آخه من می خوام به صورت دینامیک باشه. این منبعی که شما معرفی کردی ظاهرا برای کارهای استاتیکه البته من بیشتر مشکلم کشیدن thumbnails از ویدئوها هستش به نظرم کاره سختیه اگه کامپوننتی براش وجود نداشته باشه!

معلومه که استاتیک هستش ، باید با برنامه نویسی به بانکت وصل کنی و بعد لینک ویدئوها رو از بانک بخونه و بعد برات با اون افکت ها رو نمایش بده ...

اگه خولستی بگو بیشتر راهنماییت کنم :چشمک:

oossaa
دوشنبه 23 آبان 1390, 09:42 صبح
معلومه که استاتیک هستش ، باید با برنامه نویسی به بانکت وصل کنی و بعد لینک ویدئوها رو از بانک بخونه و بعد برات با اون افکت ها رو نمایش بده ...

اگه خولستی بگو بیشتر راهنماییت کنم :چشمک:

اگه زحمتی نیست این کار رو انجام بدین که حداقل بعدا هم مورد استفاده قرار بگیره این تاپیک
مقداری مساله گنگ هستش من فک می کنم اون برنامه ای که شما معرفی کردین محتویات فلاش رو عوض میکنه نه این که یه چیزه اکسترنال بگیره

nazanin_abb
شنبه 06 اسفند 1390, 23:22 عصر
سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام برای یه پروژه امکان آپلود ویدئو رو بذارم.
می شه کمکم کنید لطفا؟
و اینکه برای پخش ویدئو شما چه روشی رو توصیه می کنید؟در ضمن من یه برنامه نویس تازه کارم لطفا ساده توضیح بدین و بگین برای شروع چیکار کنم
ممنون میشم

fakhravari
یک شنبه 07 اسفند 1390, 13:47 عصر
http://barnamenevis.org/showthread.php?317497-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF&p=1442809&viewfull=1#post1442809