PDA

View Full Version : سوال: مشکل در و صفحات دیگر master page

ghanavati_m
دوشنبه 23 آبان 1390, 19:59 عصر
سلام من دارم از master page استفاده میکنم . در صفحات دیگر id المنتهایی که استفاده کردم تغییر میکنن این مشکل هم در jQuery دارم

کمک کنید ممنونم
:لبخندساده:

Saber Mogaddas
دوشنبه 23 آبان 1390, 20:10 عصر
توضیح بیشتر بدین..

ghanavati_m
دوشنبه 23 آبان 1390, 20:17 عصر
یه masterPage دارم وقتی که از آن برای صفحات aspx دیگر استفاده میکنم در صفحه اولم (default.aspx) مشکل id رو ندارم ولی مثلا وقتی به صفحه بعد میرم چونکه id تگهای آن تغییر میکنه نمیتونم مثلا div#login رو visable="false" کنم...

ghanavati_m
دوشنبه 23 آبان 1390, 20:24 عصر
یه masterPage دارم وقتی که از آن برای صفحات aspx دیگر استفاده میکنم در صفحه اولم (default.aspx) مشکل id رو ندارم ولی مثلا وقتی به صفحه بعد میرم چونکه id تگهای آن تغییر میکنه نمیتونم مثلا div#login رو visable="false" کنم...

ghanavati_m
دوشنبه 23 آبان 1390, 20:24 عصر
توضیح بیشتر بدین..

Saber Mogaddas
دوشنبه 23 آبان 1390, 21:07 عصر
منظورتون از مشکل id چیه؟

ghanavati_m
دوشنبه 23 آبان 1390, 21:25 عصر
<input name="ctl00$ContentPlaceHolder1$txtName" type="text" id="ContentPlaceHolder1_txtName" tabindex="4" />
این ContentPlaceHolder1_ که به id اضافه میشه
چیکار باید بکنم که ContentPlaceHolder1_ به id اضافه نشود(بعد از اجرای صفحه در source میبینم)

ghanavati_m
دوشنبه 23 آبان 1390, 21:46 عصر
<input name="ctl00$ContentPlaceHolder1$txtName" type="text" id="ContentPlaceHolder1_txtName" tabindex="4" />
چیکار باید بکنم که ContentPlaceHolder1_ به id اضافه نشود(بعد از اجرای صفحه در source میبینم)

ghanavati_m
دوشنبه 23 آبان 1390, 21:56 عصر