PDA

View Full Version : نقش سی شارپ در طراحی سایت

@000002@
سه شنبه 24 آبان 1390, 00:15 صبح
سلام به همه دوستان
من تازه میخوام طراحی سایت و یاد بگیریم و دوستان گفتن که با سی شارپ
حالا سوالی که هست در طراحی سایت نقش سی شارپ چیه و نقش asp چیه
بعد اینکه میگن طراحی سایت با asp چه فرقی با سی شارپ داره اگه دوستان منو کامل راهنمایی کنن ممنون می شم که منو از سردرگمی دربیارین
پیشاپیش از پاسخ هاتون ممنونم

fa_karoon
سه شنبه 24 آبان 1390, 00:24 صبح
سلام
asp یک تکنولوژی است که می توان در این تکنولوژی با زبان های مختلف مثل #C و VB.Net کدنویسی کرد، تکنولوژی های مختلفی برای برنامه نویسی و طراحی سایت وجود داره به جز asp می تونیم به PHP هم اشاره کنیم که هر کدوم قواعد خاص خودشون رو دارند، اما همونطور که گفتم #C یه زبان برنامه نویسی هست که می تونی تو هر محیطی باهاش برنامه بنویسی از جمله محیط ASP.net
موفق و پیروز باشی

@000002@
سه شنبه 24 آبان 1390, 00:37 صبح
سلام دوست عزیز
میشه بیشتر توضیح بدین مثلا یه سایت که با سی شارپ طراحی میشه چه قسمت از اون به عهده سی شارپه
من سی شارپو مقدماتی بلدم در حدی که می تونم عملیات اضافه و ... رو روی بانک اعمال کنم و چیز های قبل از اونو
اگه مثال کاربردی بزنین ممنون میشم

hjran abdpor
سه شنبه 24 آبان 1390, 06:06 صبح
سی شارپ عملیات مربوط به برنامه نویسی سایت مثلا اضافه کردن محصول و حذف محصول و جستجو و ..... را برعهده دارد و یک سری مکانیزم برای امن کردن سایت ارائه میدهد ، اما قالب سایت با جی طراحی و ساخت میشه : اها حالا زبان طراحی مثل HTML ,CSS و... به وسط میاین و قالب سایت را میسازن ، تکنولوژی های مثل ASP , PHP میاین سایت های با قالب داینامیک و پویا را برای ما میسازند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امیدوارم مطلب را رسونده باشم.

fa_karoon
چهارشنبه 25 آبان 1390, 19:41 عصر
PHPو ASP یکسری پروتکل ها برای اجرای دستورات و برقراری ارتباط بر روی اینترنت را فراهم می کنند همچنین کنترل هایی که دارند یکسری برای اجرا روی کلاینت و یکسری برای اجرا روی Server هستند. اما کدنویسی برای این کنترل ها و انجام کارهایی مثل عملیات روی بانک می تواند با زبان هایی مثل VB و #C انجام شود. شما می توانید نمونه کدهایی را که معمولا دوستان لطف کرده اند و در سایت قرار داده اند دانلود کنید و مطالعه نمایید. یا از هر سایت دیگری که نمونه کد و مثال نوشته باشد یا حتی MSDN کمک بگیرید
موفق و سربلند