PDA

View Full Version : برنامه ثبت قرار داد پرسنل كسي داره؟

linktaz
سه شنبه 24 آبان 1390, 13:13 عصر
سلام.دوستان من يه برنامه ثبت قرارداد پرسنل ميخوام.كه وقتي ميزان قرارداد رو بهش داديم مثلا 2 هفته قبل از اتمام قرارداد يه پيغامي بده يا رنگ فيلدش عوض بشه.راستش وقتشو ندارم روش كار كنم.كسي آماده داري چيزي بذاره استفاده كنيم؟
ممنونم

linktaz
پنج شنبه 26 آبان 1390, 08:45 صبح
خوب مثل اينكه كسي نداشت.بايد خودم دست به كار شم.خوب اساتيد.چطور ميتونم فيلدي رو به عنوان تاريخ سر رسيد قرارداد در نظر بگبرم كه يه شرط هم بذارم براش.در صورتي كه دو هفته مونده بود به اين تاريخ يه پيغام بده يا رنگ فيلد عوض شه كه متوجه بشيم فلاني تاريخ سررسيد قراردادش نزديكه.ميشه؟فكر كنم برنامه كاربردي بشه

emami.sie
یک شنبه 29 آبان 1390, 13:18 عصر
خوب مثل اينكه كسي نداشت.بايد خودم دست به كار شم.خوب اساتيد.چطور ميتونم فيلدي رو به عنوان تاريخ سر رسيد قرارداد در نظر بگبرم كه يه شرط هم بذارم براش.در صورتي كه دو هفته مونده بود به اين تاريخ يه پيغام بده يا رنگ فيلد عوض شه كه متوجه بشيم فلاني تاريخ سررسيد قراردادش نزديكه.ميشه؟فكر كنم برنامه كاربردي بشه

با سلام
کافیه شرط رو اینطور تعریف کنید که تاریخ سررسید رو منهای تاریخ امروز کنه، اگه مقدارش کمتر از 14 بود: حالا اگه میخواید فیلدتون رنگش عوض بشه توی قسمت Condition Formatting فیلدتون این شرط رو بنویسید و اگه می خواید پیغام رو ببنید من پیشنهاد می کنم یه فرم با فرمت Condition formatting بسازید و این شرط رو توش بذارید و هنگام load فرم اصلیتون اول این فرم باز بشه و لیست تمام کسایی که تاریخ سررسیدشون رسیده رو بهتون نشون بده...
یا علی