PDA

View Full Version : سوال: handle کردن کلیک روی یک سلول از یک Table در سرور ساید

wantonboy13
سه شنبه 24 آبان 1390, 16:03 عصر
سلام دوستان ،
من یه table با html زدم که هر خونه اش یه عکس داخلش داره ، که کاربر یکی رو باید انتخاب کنه ، مثلا" میخوام کاربر موس روی سلول مورد نظر برد ارتفاع سلول بیاد پایین و توضیح عکس رو ببینه ، تا اینجاشو با jquery میزنم، ولی قسمت مهمش اینه که میخوام وقتی روی سلول به خصوصی کلیک کرد یه کد به خصوصی مثلا" آیدی اون سلول به سرور ساید و در آخر دیتابیس ارسال بشه...
حالا به نظرتون چی کار کنم ؟ :متفکر:
یه چیزایی هم راجع به input type=hidden شنیدم که میشه تو سرور ساید یه کارایی کرد... اونم اگه کسی میدونه بگه...
ممنون

wantonboy13
چهارشنبه 25 آبان 1390, 06:20 صبح
سلام دوستان ،
من یه table با html زدم که هر خونه اش یه عکس داخلش داره ، که کاربر یکی رو باید انتخاب کنه ، مثلا" میخوام کاربر موس روی سلول مورد نظر برد ارتفاع سلول بیاد پایین و توضیح عکس رو ببینه ، تا اینجاشو با jQuery میزنم، ولی قسمت مهمش اینه که میخوام وقتی روی سلول به خصوصی کلیک کرد یه کد به خصوصی مثلا" آیدی اون سلول به سرور ساید و در آخر دیتابیس ارسال بشه...
حالا به نظرتون چی کار کنم ؟ :متفکر:
یه چیزایی هم راجع به input type=hidden شنیدم که میشه تو سرور ساید یه کارایی کرد... اونم اگه کسی میدونه بگه...
ممنون

هم اکنون موفق شدم بفرستمش به سرور ساید !
از طریق event.srcElement.id میشه id اونی که کلیک شده رو گرفت پاس داد به آی دی اون input type= hidden که حتما" هم runat server تعریف شده ،بعد تو سرور هر کاری میخوای با value اش انجام میدی !