PDA

View Full Version : سوال: کی می دونه اشکال این حلقه من چیه؟

nawaby
سه شنبه 24 آبان 1390, 19:58 عصر
با سلام و احترام خدمت همه اساتید آقا ما یک برنامه ای داشتیم که یه بنده خدایی 3 سال پیش نوشته بود و حالا هم در حال خدمت سربازیه .
ما هم که بوق بوقیم ولی ظاهر برنامه خیلی ساده است ولی من هرکاری کردم حلقه ایجاد شده درست کار نمی کنه یعنی if رو در نظر نمی گیره و همش else رو اجرا می کنه نمی دونم اون موقع ها درست کار می کرد ولی حالا نه شاید خطی یا چیزیش پاک شده یک مسلمون پیدا بشه این مشکل منو حل کنه خیلی ممنونش می شم.
فایل رو پیوست می کنم تا خودتون ببینید.
با تشکر

blackmak
چهارشنبه 25 آبان 1390, 00:00 صبح
اولا شما اصلا تو این سورس حلقه نداری دوما به متغییر num مقداری داده نمیشه که بعد بخواد تو if مقایسه بشه با 123456 .

pejman_view
چهارشنبه 25 آبان 1390, 08:52 صبح
سلام

حرف blackmak کاملاً درسته، به نظر من این سیستم بصورت تست بوده و سیستم لاگین برایش طراحی نشده بوده و بجای سیستم لاگین از یک کد بصورت تستی استفاده کرده که این کد این است:

if ($num==123456)
{
$fair_user="نواب یزدی";
$fair_total="مجاز";
}
else
{
$fair_user="متاسفانه اطلاعات کاربری شما در بانک آزمون یافت نشد";
$fair_total="غیر مجاز";
}

البته ببخشید وقته خوندن کد رو نداشتم من هم فقط 4 خط اول کد رو خوندم

nawaby
چهارشنبه 25 آبان 1390, 10:41 صبح
با تشکر از شما که همینقدر وقت گذاشتین و جواب دادین ولی من تو پست اولم گفتم این برنامه به خوبی کار می کرد برای تعیین زمان همایش بر اساس کد برگه افارد بود ولی الان کار نمی کنه شاید به گفته دوست عزیزمون جایی باید مقدار دهی بشه ولی من اصلا بلد نیستم اگر لطف می کردین و این برنامه رو درست می کردین ممنوتون می شدم.
با تشکر

nawaby
پنج شنبه 26 آبان 1390, 09:50 صبح
نه بابا اینگار این برنامه سختر از اونی بوده که فکر می کردم و اصلاح حلقه اون در حد این انجمن نبود. شرمنده مزاحم شدم
زد زیاد

blackmak
پنج شنبه 26 آبان 1390, 10:25 صبح
دوست عزیز وقتی از برنامه نویسی چیزی بلد نیستید نمیتونید حد یه انجمن برنامه نویسیو بسنجید.

nawaby
پنج شنبه 26 آبان 1390, 12:50 عصر
به دلیل برخورد منطقی و خوب کاربر pejman_view پست رو ویرایش کردم (قابل توجه بعضیا) و شرمنده از عکس العمل تندم

pejman_view
پنج شنبه 26 آبان 1390, 12:52 عصر
سلام دوست من
برنامه نویسی اینطور که نیست با دادن یه فایل از ما بخوای اشکلاتش را بیابید و اصلاح کنید چندین تا فایل با هم درگیر هستند تا یک برنامه بدست می آد اگر مشکلتون برطرف نشده بگو تا انشاء الله با کمک دوستان برطرفش کنیم.