PDA

View Full Version : نیاز به شمارند سایت با دات نت

cactusmrm
شنبه 07 آبان 1384, 11:57 صبح
من نیاز به یک شمارنده سایت با دات نت دارم با تفکیک مراجعین روز جاری -- هفته جاری - ماه جاری --کل مراجعین تا حال

اگر به صورت دی ال ال باشه خیلی ممنون میشم

nazaninam
شنبه 07 آبان 1384, 16:12 عصر
خودت یکی بنویس خیلی آسونه
اول تو دیتابیست 4 تا فیلد جدید ایجاد کن یکی ماه یکی سال یکی روز و یکیم برای تعداد مراجعین
و تو صفحت یه کد مینیویسی که هر وقت صفحه لود میشه 2 تا کار انجام بده :
اول اینکه ببینه تاحالا تو این تاریخ بازدید کننده داشتیم (یعنی توی اون تیبت سطری با اون تاریخ وجود داره یا نه) اگه نداشتیم که یه سطر جدید به دیتابیس اضافه میکنه که تاریخ و عدد 1 رو میریزه تو اون فیلدایی که گفتیم

اگه داشتیم که اون سطری که مربوط به تاریخ اون روزه رو با دستورات sql آپدیتش کن به این صورت که مقدار بازدید کننده رو با یک جمع کنه و به مقدار قبلی اضافه کنه و بریزه جای قبلیش
اگه گنگ بود بگو بیشتر توضیح بدم و کد بدم..

Identifier
شنبه 07 آبان 1384, 17:02 عصر
یا اینکه با 2 تا فیلد هم فابل انجم هیت 1- تاریخ 2- کانتر شما به اذای هر بازدید یکی به کانتر اضافه میکنی و تاریخ رو هم ثبت میکنی در یک رکورد جدید اونوقت همه اون کارایی که گففتید با کؤری انجام پذیر هست

cactusmrm
یک شنبه 08 آبان 1384, 14:07 عصر
اگر کسی داره اینجا لینک دانلود بزاره البته با بانک اکسس

nazaninam
دوشنبه 09 آبان 1384, 00:41 صبح
عزیز دل اونی که گفتی دیگه نمیشه آمار ماهیانه و سالیانه و روزانه داد جیییگر

nazaninam
دوشنبه 09 آبان 1384, 00:42 صبح
شما هم یه سعیی بکن اشکال داشتی بپرس

JikSearch
دوشنبه 09 آبان 1384, 08:47 صبح
چرا اینقدر چونه می زنید خوب شاید وقت یا حوصله برای نوشتن ندارند. جواب سوال را بدهیم بهتر از این که صورت مسئله را عوض کنیم. (اون قضیه ماهی و ماهیگیری را هم یادم هست ولی قرار نیست که هرکی یک ماهی خواست برود آموزشگاه ماهیگیری)
گویا خودم هم دچار ویروس "بحث و عدم ارائه جواب" شدم پس:
http://www.hamedbanaei.com/counter-net

rezaei manesh
یک شنبه 08 بهمن 1385, 11:51 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=29244&highlight=%CA%C7%D1%26%231740%3B%CE
اینو یه نگاهی بیاندازید
نمونه کد برای فایل Global.asax اگه برای این کار دارید بزارید ممنون می شم