PDA

View Full Version : سوال: مشکل با VBA7 و اکسس 2010

sajjad_kochekian
سه شنبه 24 آبان 1390, 23:51 عصر
سلام
من یک پروژه داشتم که توی 2003 شروع کردم
حالا آوردم توی 2010 کار می کنم.
ولی بعد از یک مدت کار وقتی که می خواستم برم داخل محیط کد این خطا رو میده
به VBA 7 گیر میده.

Abbas Amiri
جمعه 27 آبان 1390, 16:24 عصر
با سلام ، اگه در موقع کامپایل و بک آپ ایراد نمی گیره سخت میشه فهمید عیب ازکجاست . با اینحال بکاپ بگیرید و از بکاپ در یک فایل جدید تکه تکه قسمتهای مختلف را اضافه کنید تا شاید مشخص شود.در ضمن از مطالب مفیدتان در بحث اکسس و سکیوال متشکرم.

sajjad_kochekian
جمعه 27 آبان 1390, 21:15 عصر
نمیشه فایل ها را داخل یک فایل دیگه import کرد.

دوستانی هستند که با 2010 access کار کرده باشند?

RESMAILY
جمعه 27 آبان 1390, 21:51 عصر
به نام خدا
با سلام از پيغام اينطور فهميده مي شود اشكال از برنامه نيست. دنبال قصه قانوني بودن نسخه آفيس باشيد. به نظر مي رسد براي ادامه كار يك مجوزي، ثبت مشخصاتي، يا چيزي از اين قبيل لازم دارد. ممكن است قضيه تركيبي از ويندوزتان و آفيس تان باشد. برنامه را روي يك آفيس 2010 جديدا نصب شده(بشرط پاكسازي رجيستري) امتحان كنيد. ظاهرا قفل شكني اغلب آفيس هاي 2010 موجود دربازار درست و كامل نيست. مثل acrobat pro 10 كه هركار كني باز به محض وصل به اينترنت از كار مي افتد.

sajjad_kochekian
یک شنبه 29 آبان 1390, 12:03 عصر
فکر نمی کنم مربوط به این باشه.
چون که بک آپ های قبلی جواب میده.
در حین کار به این مشکل برخوردم.
البته من رفتم توی یک ویندوز دیگه و مشکلم را 2003 حل شد.

ولی این راه حل مناسبی نیست.

RESMAILY
دوشنبه 30 آبان 1390, 07:57 صبح
به نام خدا
با سلام. اگر منظورتان از بك آپ هاي قبلي بك آپ از هارد يا درايو با شد احتمال درست بودن حدس من بيشتر است. ولي اگر منظور بك آپ از خود بانك يا برنامه(؟) باشد موضوع چيز ديگري است و لابد بايد در تفاوتهايي كه بين دو نسخه به وجود آمده جستجو كرد. منظور آنكه با طلاعاتي كه داده ايد شايد دوستان نتوانند يك راه حل معين ارايه نمايند.