PDA

View Full Version : آموزش: کارنکردن فایل آپلود هنگام استفاده از کنترل های ajax asp

programer-ir
چهارشنبه 25 آبان 1390, 09:40 صبح
کارنکردن فایل آپلود هنگام استفاده از کنترل های ajax asp علتش چی می تونه باشه ؟؟؟ تو حالت معمولی کار می کنه ؟؟؟؟

smm2006sh
چهارشنبه 25 آبان 1390, 10:13 صبح
سلام دوست من
این که اژاکس با این کنترل مشکل داره و احتمالا این مشکل را خودشون در صدد رفع اون بر بیاند و فقط فایل اپلود نبود که با اژاکس مشکل داشت ، من توی گریدویو هم فک کنم با اون مشکل پیدا کردم . اما برای فایل اپلود من یه راه پیچوندنش را بلد هستم ، اگه میخوای برات بگم ؟؟:لبخند:

موفق باشید
یا علی

programer-ir
چهارشنبه 25 آبان 1390, 11:30 صبح
اگه بگید که خوبه

smm2006sh
چهارشنبه 25 آبان 1390, 13:35 عصر
سلام دوست من
اول اینو بدون که اپلود فایل داخل کنترل های آژاکسی حتما حتما به POSTBACK کامل نیاز داره تا بتونه مقدار را بخونه ! و چون توی آژاکس از اون استفاده کردی دیگه پست بک کامل نمیشه . با یه مثال منظورم را میرسونم : فرض کن یه اپلود فایل داری که میخوای محتوای اون ذخیره بشه و یه کلید(باتن) که با کلیک کردن روی اون باید اون مقدار ذخیره بشه ، حالا بیا و اون باتن را تریگر کن و با این روش مشکلت حل میشه .
به این صورت:

</ContentTemplate>
<Triggers>
<asp:PostBackTrigger ControlID="btnInsert" />
</Triggers>
</asp:UpdatePanel>

موفق باشید
یا علی

Saman Hashemi
چهارشنبه 25 آبان 1390, 15:08 عصر
خوب اینجوری بود و نبود update Panel چه فرقی میکنه؟

smm2006sh
چهارشنبه 25 آبان 1390, 16:17 عصر
سلام سامان جان
فک نکنم تریگر کردن به این روش مشکلی برای آپدیت پنل به وجود بیاره . من خیلی دنبال یه راهی بودم تا بتونم فایل اپلود را توی اپلود پنل راش بندازم ولی این تنها راهی بود که میشد این کار را انجام بدی .
البته راه دیگه ای هم هست و اون اینکه از اپلود فایل اژاکسی و کلا کامپوننت های دیگه استفاده کنی ولی برای کار با اپلود فایل خود ویژوال فک کنم این تنها راه باشه .
البته سامان جان اگه شما راهی میشناسید معرفی کنید خوبه :چشمک: