PDA

View Full Version : سوال: طریقه ساخت یا ایجاد تعدادی box در یک ستون با استفاده از css

mohammad kafiyan
چهارشنبه 25 آبان 1390, 22:20 عصر
با سلام به دوستان با استفاده از فایل web که قرار دادم یک نمونه ساختم ولی نمی دونم از دستورات درست استفاده کردم یا خیر لطفا کمک کنید تا کاملش کنیم
چگونه می تونم این box ها را با استفاده از css بسازم و در زیر هم قرار بدهم؟

Saber Mogaddas
پنج شنبه 26 آبان 1390, 13:13 عصر
سلام
چیزی که می خواستی رو درست کردم..ولی دوست عزیز یهکم بیشتر تمرین کن..از این ساده ترم میتونی کارتو انجام بدی..
من برای وسط box ها height ندادم که با پر شدن بزرگ شن می تونی height رو خودت بدی..

77983

موفق باشی..

mohammad kafiyan
پنج شنبه 26 آبان 1390, 18:42 عصر
با سلام و تشکر جناب آقای saber که به سوالات من را جواب دادی
من یک کمی مبتدی هستم
می خواستم ببینم کدهایی که برای ساخت box نوشته بودم ، طریقه ی نوشتن اون صحیح بود و دیگر اینکه آیا نیازی هست به کد های بالا تغییراتی اعمال کنم
کدهایی که اضافه کردید چه تغییراتی بر روی کدهایی که من نوشته بودم اعمال می کنه

یک سوال دیگر هم داشتم می خواستم ارتفاع بعضی این box ها متغییر باشد یعنی اگر در یکی از این box ها منو باز شونده قرار بدم و کاربر بروی این منو کلیک کندو منو که باز می شه ارتفاع اون box مربوط به منو هم تغییر کنه
امیدوارم که منظور من را متوجه شده باشید

Saber Mogaddas
پنج شنبه 26 آبان 1390, 20:52 عصر
سلام
شما از position:absolute; نباید استفاده کنید..می تونستید بالا و پایین باکس رو عکس بزارید و کنارهارو border استفاده کنید..
این کاری که می خواهید بستگی به خیلی چیزا داره..نباید به div محتویات height بدید overflow:hidden کنید..بسته به شرایط نمایشی که می خواهید..
من بیشتر کد هارو تغییر دادم مقایسه کنید کد هاتونو با کد هایی که من براتون نوشتم..
موفق باشی..