PDA

View Full Version : آموزش: یادگیری طراحی وب

sina_oonline
شنبه 28 آبان 1390, 13:16 عصر
با سلام
متاسفانه برای یک پروژه وب امکان استخدام designer و گرافیست وجود نداره
از دوستان راهنمایی کنم برای یادگیری طراحی یک سایت معمولی مثل blogsky.com نیاز به چه ابزار های گرافیکی (فوتوشاپ؟؟) و .. دارم؟
اگر ممکنه کتاب هایی هم معرفی کنید ممنون میشم
با html و css آشنایی دارم ولی با ابزار های گرافیک سازی صفحات وب اصلا آشنا نیستم.از دوستان اگر ممکنه می خوام توتوریال و یا کتابی که به صورت integrate طراحی و گرافیک وب را یاد بده( ترجیحا با یک مثال real world ) ممنون میشم معرفی کنند

ravand
شنبه 28 آبان 1390, 15:21 عصر
خب سايت بلاگ اسكاي هم همچين معمولي نيست. حالا اگه منظورتون گرافيكش هست كه اين سايت همچين گرافيكي توش به كار نرفته براي اينكه سرعتش بره بالا چون بازديدهاش و در واقع ترافيكش بالاست. معمولا براي گرافيك سايت از فتوشاپ و فلش و فري هند و كورل دراو براي ساخت منو ،هدر ، تصاوير تبليغاتي و متحرك و وكتور و والپيپر استفاده ميكنند.اونم بستگي به نوع قالب سايت داره كه براي چه سايتي استفاده بشه؟ جديداً html5 هم ميشه باهاش يه سري كارهاي گرافيكي انجام داد. ولي چون همه ي مرورگر ها ازش پشتيباني نميكنند يه جورايي كار رو سخت ميكنه ولي ميتوني يه كاري كني كه اگه بازديد كننده ،مرورگرش پشتيباني كرد اون تصوير گرافيكي رو نمايش بده.
موفق باشي.

sina_oonline
شنبه 28 آبان 1390, 17:05 عصر
سایت یه سایت تبلیغاتی بازاریابی کلیکیه..قراره یه توسعه دهنده شروع کنه طراحی رو یاد بگیره به نظرتون برای یه همچین سایتی از چی باس استفاده کرد؟چیزی که یاد گیریش خیلی زیاد! وقت گیر نباشه