PDA

View Full Version : سوال: خطا در foxypreviewer

shamim_41
یک شنبه 29 آبان 1390, 00:14 صبح
با سلام به همه دوستان و اساتید بزرگوار
دوستانی که از foxypreviewer استفاده کرده اند تا حالا با خطای زیر مواجه شده اند؟
Could not locate the report sours file: البته جستجو نیز انجام دادم اما متاسفانه چیزی پیدا نکردم در سایت foxite ای دی 287052 اشاره به موضوع کرده است اما درست متوجه نشدم. لطفا به کد زیر دقت کنید :
تمام راه هایی که به فکرم رسید رو انجام دادم ولی نشد لطفا راهنمایی فرمائید. :گریه:
با تشکر
SET PROCEDURE TO FoxyPreviewerCaller.prg ADDITIVE
LOCAL loReport as "FoxyPreviewerCaller" OF "FoxyPreviewerCaller.Prg"
loReport = CREATEOBJECT("FoxyPreviewerCaller")

WITH loReport as ReportHelper
.AddReport(SYS(5)+SYS(2003)+"\test.frx")
.RunReport()
IF .lSaved
MESSAGEBOX("Report was saved as file:" + CHR(13) + .cDestFile,;
64, ;
"Report status")
ENDIF
ENDWITH

این خطا بعد از اینکه برنامه رو اجرایی می کنی رخ میدهد و میگه باید اصل فایل گزارش باشه ممنون می شم از دوستان و اساتید بزرگوار راهنمایی بفرمایند. متشکرم.

shamim_41
سه شنبه 01 آذر 1390, 14:47 عصر
سلام مجدد به همه دوستان و اساتید بزرگوار
انتظار می رفت که دوستان حداقل یک نظر می دادند یعنی کسی باfoxypreviewer کار نمی کنه ؟ اگه گزارشگر دیگری سراغ دارید که راحتره و از اون استفاده می کنید لطفا تو سایت بزارید تا همه استفاده کنند به هر حال من مشکلم رو با کد زیر حل کردم گفتم شاید اگه یک وقتی بعضی از دوستان به مشکل زیر برخورد کردند استفاده کنند.
از سایت محبوب و دوست داشتنی برنامه نویس و لطف همه اساتید بزرگوار و دوستان متشکرم.

lcReport = "test.frx" && inside the EXE

lcFile = SYS(2003) + ".frx"

IF EMPTY(SYS(2000,m.lcFile))

STRTOFILE(FILETOSTR(m.lcReport),m.lcFile)

ENDIF

gh_khajehzade
چهارشنبه 02 آذر 1390, 10:07 صبح
سلام-با تشكيل فايل pdf درfoxypreviewer فونت فارسي نيست.با اين مشكل برخورد كردين؟

shamim_41
چهارشنبه 02 آذر 1390, 20:51 عصر
سلام دوست عزیز
بله - البته با یک جستجوی ساده متوجه شدم بعضی از کشورهای دیگر هم مانند پاکستان با همین مشکل روبرو هستند در سایت فاکس ایت مشکل شون رو مطرح کردن اما جواب نگرفتن یا شاید هم من درست متوجه نشدم به هر حال پیشنهاد می کنم یک سری به سایت زیر بزنید اگه مشکل رو پیدا کردید لطفا تو همین تاپیک ما رو هم بی نصیب نزارین. البته فکر کنم اساتید بزرگ آقای کیا آقای حسین زاده که ارتباط قوی با سایت فوق دارند آقا مهران عزیز و... بتونن کمک کنند اما نمی دونم چرا کم پیدا شدن اگه فاکس رو کنار گذاشتین به ما هم بگین که یک فکری کنیم. پیروز و سر بلند باشید.

http://www.foxite.com/archives/foxyprev-objct-type-10-to-file-0000325985.htm

amir_1351
دوشنبه 05 دی 1390, 08:57 صبح
با سلام خدمت اساتيد
من كل برنامه اي كه نوشتم رو بر روي يك فرم قرار دادم يعني تمام منوها از روي فرم اجرا ميشن . حالا وقتي از FoxyPreviewer.App استفاده ميكنم به محض نمايش گزارش تما كليدهاي FoxyPreviewer.App غير فعال ميشه و هيچ كدام از گزينه هاي FoxyPreviewer.App كار نميكنه و كليدها فقط در رايت كليك فعال است !
كسي تا بحال به اين مشكل برخورده ؟ لطفا راهنمايي كنيد.

Esikhoob
دوشنبه 05 دی 1390, 21:49 عصر
احتمالا مشکل شما مربوط به این لینک باشد:
http://archive.msdn.microsoft.com/KB948528

amir_1351
سه شنبه 06 دی 1390, 07:43 صبح
احتمالا مشکل شما مربوط به این لینک باشد:
http://archive.msdn.microsoft.com/KB948528

با تشكر از شما
يعني اگر سرويس پك 2 را نصب كنم مشكل حل ميشه ؟
از كجا بايد اين سرويس پك رو گير آورد ؟

Esikhoob
سه شنبه 06 دی 1390, 12:08 عصر
يعني اگر سرويس پك 2 را نصب كنم مشكل حل ميشه ؟

نه ، این مشکل دقیقا مال آنهایی است که SP2 دارند و از سئوالتان نتیجه میگیریم شما SP2 را نصب نکرده اید پس به شما مربوط نمیشود.

amir_1351
سه شنبه 06 دی 1390, 12:12 عصر
با تشكر از شما .
ولي مشكل من همچنان باقيست . كسي تجربه اي در اين مورد نداره ؟ لطفا راهنمايي كنيد.

frahimi
سه شنبه 06 دی 1390, 14:17 عصر
با سلام
من هم وقتی این برنامه را در محیط ویژوال اجرا میکنم مشکل قفل شدن کیبورد را دارم ولی وقتی فایل exe میسازم مشکل برطرف میشود.