PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد ارسال ایمیل

mahsa.n
یک شنبه 29 آبان 1390, 12:34 عصر
سلام

من یک فرم تماس با ما دارم که به ایمیلم از طرف فرستنده ایمیل ارسال میشه،وقتی که ایمیلم رو چک میکنم فرستده me هستش و وقتی رو بازش میکنم اطلاعات زیر نمایش داده میشه:

from:ایمیل فرستده <ایمیل خودم>
reply to : ایمیل فرستنده
to: ایمیل خودم

بعد وقتی میخوام این ایمیلو پاسخ بدم به ایمیل خودم پاسخ داده میشه

چرا فرستده me هست ؟

MailMessage msg = new MailMessage();

msg.From = new MailAddress(txtMail.Text, txtMail.Text, new UTF8Encoding());
msg.ReplyTo = msg.From;
msg.Sender = new MailAddress(txtMail.Text, txtMail.Text, new UTF8Encoding());
msg.Subject = "نظرات";
msg.IsBodyHtml = true;
msg.Body = TextBox1.Text;

SmtpClient smtp = new SmtpClient("smtp.gmail.com", 587);
smtp.DeliveryMethod = SmtpDeliveryMethod.Network;
smtp.EnableSsl = true;

smtp.UseDefaultCredentials = false;
smtp.Credentials = new System.Net.NetworkCredential("myemail@gmail.com", "password");
msg.To.Add("myemail@gmail.com");

try
{
smtp.Send(msg);
lblsubmit.Text = "نظر شما به" + " " + DropDownList1.SelectedItem.Text + " " + "ارسال شد";
}
catch (Exception ex)
{
lblsubmit.ForeColor = Color.Red;
lblsubmit.Text = "خطا در سیستم! لطفا مجددا تلاش کنید" + ex.Message;
}

یه سوال دیگه : آیا روشی هست که لازم نباشه password رو در اون درج کنیم؟

Alfred188
یک شنبه 29 آبان 1390, 15:30 عصر
سلام،
خوب درستش هم همینه!!!
شما می خواهید که ایمیل برای شما ارسال بشه از طرف سایتی که شما صاحبش هستید و دارید از user و pass میل باکس خودتون استفاده می کنید، وقتی هم میل میاد میل باکس تشخیص می ده که از طرف خودشه و me می نویسه! اگه بخوای جواب بدی هم دوباره به خودش می فرسته! اصلا چرا replay کنی!!!
اگه می خوای جواب بدی باید اول تو فرم تماس با ما ایمیل شخص رو بگیری و همراه بقیه اطلاعات برا خودت میل کنی و بعد برای جواب دادن از اون ایمیل استفاده کنی.

mahsa.n
یک شنبه 29 آبان 1390, 16:38 عصر
مرسی که جواب دادین

farhadt
یک شنبه 29 آبان 1390, 16:56 عصر
مرسی که جواب دادین

در یعضی از هایستنگ ها برای ارسال ایمیل نیاز هست که Authentication صورت بگیره و در اینها پسورد لزوما باید باشه.
اما بعضی دیگه نیازی به این موضوع ندارن و با کلاس های ارسال دات نت هم بدون اعلام پسورد، ایمیل ارسال می کنند.

oossaa
یک شنبه 29 آبان 1390, 20:17 عصر
دوست عزیز برای ارسال ایمیل هیچ احراز هویتی لازم نیست. هر کسی می تونه از هر آدرسی هر ایمیلی که می خواد بفرسته این استاندارد شبکه با عنوان MIME وجود داره. شما وقتی باید احراز هویت کنی که از پروتوکل موسوم به SMTP استفاده می کنی. شما اگه می خوای ایمیلت بی هویت ارسال بشه از همون MIME استفاده کن. جستجو کنی پیدا می کنی

mahsa.n
سه شنبه 01 آذر 1390, 08:36 صبح
دوست عزیز برای ارسال ایمیل هیچ احراز هویتی لازم نیست. هر کسی می تونه از هر آدرسی هر ایمیلی که می خواد بفرسته این استاندارد شبکه با عنوان MIME وجود داره. شما وقتی باید احراز هویت کنی که از پروتوکل موسوم به SMTP استفاده می کنی. شما اگه می خوای ایمیلت بی هویت ارسال بشه از همون MIME استفاده کن. جستجو کنی پیدا می کنی

میشه یه لینک یا یه نمونه برام بذارین؟ هر چی سرچ میکنم هیچی پیدا نمیکنم