PDA

View Full Version : سوال: کپی پنهانی اطلاعات usb flash memory

m.bibjan
یک شنبه 29 آبان 1390, 17:15 عصر
سلام خدمت عزیزان برنامه نویس
میخواستم یه برنامه بنویسم که اگر فلش (usb flash memory) به سیستمم زده شد ، این برنامه بیاد هر اطلاعاتی که داخل فلش هست رو توی یک مسیری از هاردم کپی کنه اون هم به صورت پنهانی.و اینکه با زدن فلش به سیستمم این برنامه اغاز بشه و با جدا شدن فلش از سیستمم این برنامه بسته بشه.
کسی هست دقیقا بدونه چیکار باید بکنم ؟؟

ATili.Nero
یک شنبه 29 آبان 1390, 23:11 عصر
سلام دوست عزیز
من این برنامه رو ساختم اما با C# نه با زبون DOs اگه می خواهی بهت بدم یا بی زحمت مدیر تالار بگه تو کردوم فروم بذارم آخه ربطی به C# نداره ولی می تونم همین جوری هم توضیح بدم

m.bibjan
یک شنبه 29 آبان 1390, 23:58 عصر
سلام ممنون اگه به زبان #C هم حال داشته باشی که راهش بندازی و توضیح بدی تا بفهمم که چیکار باید بکنم دقیقا ممنون میشم.فقط چون هر چی فکر میکنم الگوریتمش رو نمیتونم پیاده کنم توی ذهنم از اولش توضیح بدی ایشاءالله کلی خدا دعات کنه و خودش هم اجابتش کنه.ممنون . منتظرتم

m.bibjan
دوشنبه 30 آبان 1390, 12:49 عصر
سلام اقای mmd2009 امیدوارم حلال کنید.
کسی نیست ما رو راهنمایی کنه ؟؟؟؟ الگوریتمش رو هم کس بگه ممنون میشم.

Amir Oveisi
دوشنبه 30 آبان 1390, 17:21 عصر
اول اینکه یه برنامه (یا سرویس) باید داشته باشید که usb drive ها رو چک کنه و اگر فلش مموری بهشون متصل شد برنامه دوم رو اجرا کنه. برنامه دوم اطلاعات رو از درایو مشخص شده می خونه و کپی می کنه. زمانی هم که فلش مموری جدا شد از سیستم برنامه اول (یا سرویس) برنامه دوم رو می بنده.
برای تشخیص اتصال و جدا شدن فلش مموری این نمونه رو ببینید:
http://www.codeproject.com/KB/system/DriveDetector.aspx

m.bibjan
یک شنبه 14 اسفند 1390, 21:00 عصر
سلام شناسایی اطلاعات داخل فلش و کپی کردنشون رو چطوری میشه انجام داد؟بدون دخالت کاربر سیستم؟

shadi khanum
یک شنبه 14 اسفند 1390, 22:28 عصر
دوست عزیز وقتی برنامه دومتون run شد و فهمیدید که یه usb وصل شده میتونید روی system.io.directory.getfiles حلقه بزنی و فایلها رو یکی یکی کپی کنید تو مسیر دلخواهتون

m.bibjan
سه شنبه 16 اسفند 1390, 01:11 صبح
سلام ببخشید میشه بیشتر توضیح بدین یا اگه راحته از نظر شما کدش رو هم بگین که چیه و کجا باید بکار بگیرمش؟