PDA

View Full Version : اجرا نشدن در حالت سرور

mahdieh5
یک شنبه 29 آبان 1390, 18:00 عصر
سلام
من تازه وارد ای اس پی شدم و میخواهم چند کنترل html در صفحه بیاورم و مثلا با کلیک کردن بر روی دکمه یک رویداد کلیک سمت سرور ایجاد کنم. در داخل تگ html گزینه runat="server " هم گذاشتم ولی نمیدانم چرا هر بار که کلیک میکنم روی دکمه به جای رویداد سمت سرور، یک رویداد جاوااسکریپت سمت کلاینت ایجاد میشود.
آیا باید تنظیمات دیگری انجام داد؟

mmnoody2006
یک شنبه 29 آبان 1390, 18:27 عصر
دوست عزیز با این توضیحات کم چطوری باید متوجه مشکل شما شد ؟

aminghaderi
یک شنبه 29 آبان 1390, 23:34 عصر
سلام
من تازه وارد ای اس پی شدم و میخواهم چند کنترل html در صفحه بیاورم و مثلا با کلیک کردن بر روی دکمه یک رویداد کلیک سمت سرور ایجاد کنم. در داخل تگ html گزینه runat="server " هم گذاشتم ولی نمیدانم چرا هر بار که کلیک میکنم روی دکمه به جای رویداد سمت سرور، یک رویداد جاوااسکریپت سمت کلاینت ایجاد میشود.
آیا باید تنظیمات دیگری انجام داد؟

ببین در Asp.net دو مورد کنترل استفاده می شود ، کنترل های سروری و کنترل های کلاینتی .
کنترل کلاینتی به وسیله کنترل های خود Html هست که همون چیزی که شما مد نظرتون هست ، ولی کن من پیشنهاد می کنم برای اول کار از کنترل های Html استفاده نکنید تا اول کاری از سختی کار دلسرد نشید ، و بعدها به این معقوله بپردازید در صورت نیاز.
اما کنترل سمت سرور ، شما صفحه دیزاین ویژوال رو باز کردی از منوی کشویی سمت چپ گزینه Buton رو انتخاب کنید و خواهدید دید که به صفحه شما اضافه می شود و بعد بری آن دابل کلیک کنید حالا داخل رویداد کد های مد نظرتون رو بنویسید.

موفق باشید.