PDA

View Full Version : مشکل در بارگزاری TinyMCE

jaykob
سه شنبه 01 آذر 1390, 12:48 عصر
سلام دوستان

من در دو وب سایت در یک سرور از ادیتور TinyMCE استفاده کردم . بدون هیچ مشکلی کار می کردند اما الان به مدت یک هفته هر دو باهم از کار افتاده اند یعنی اصلا ادیتور رو لود نمی کنه و فقط textbox رو نشون می ده .

ممنون می شم رهنمایی بفرمایید

smm2006sh
چهارشنبه 02 آذر 1390, 22:29 عصر
سلام
به نظر من چون TinyMCE بر پایه اژاکس پیاده سازی شده و قبلان کار میکرده و الان هر دوتای اون از کار افتاده ، به قطع عیب از سرور هست . با پشتیبان سایت ت در میان بزار و یا حد اقل توی یه سرور دیگه اپلود کن .

موفق باشید
یا علی

aminghaderi
پنج شنبه 03 آذر 1390, 02:13 صبح
من در دو وب سایت در یک سرور از ادیتور TinyMCE استفاده کردم . بدون هیچ مشکلی کار می کردند اما الان به مدت یک هفته هر دو باهم از کار افتاده اند یعنی اصلا ادیتور رو لود نمی کنه و فقط textbox رو نشون می ده .
درمرورگر Firefox یا Opera یا ... گزینه Error Console را پیدا کنید ، و در هنگام نمایش سایت خود آن فعال کنید ، خطایی در کد های جاوااسکریپت وبسایت شما رخ داده که باعث Stop بارگذاری کد ها در مرورگر می شود ، خطا را رفع کنید برنامه درست می شود.

jaykob
جمعه 04 آذر 1390, 19:15 عصر
درمرورگر Firefox یا Opera یا ... گزینه Error Console را پیدا کنید ، و در هنگام نمایش سایت خود آن فعال کنید ، خطایی در کد های جاوااسکریپت وبسایت شما رخ داده که باعث Stop بارگذاری کد ها در مرورگر می شود ، خطا را رفع کنید برنامه درست می شود.

ممنون دوست عزیز .

کاری که فرمودید رو انجام دادم . اما از خطاهایی که گرفته بود سر در نیاوردم اگر امکان داره عکس ضمیمه را بررسی کنید .

با تشکر

meisam3322
جمعه 04 آذر 1390, 20:23 عصر
با سلام،

من از ایدتور TinyMCE توی وب سایت هایی که میسازم استفاده می کنم. تا حالا با هیچ مشکلی بر نخوردم. همانطور که بچه ها گفتن ، من هم فکر کنم اشکال از سروری باشه که وب سایت رو اونجا آپلود کردی . من از سرورهای شرکت پارسیان میزبان استفاده می کنم. خیلی خوب ساپورت می کنه

موفق باشی

aminghaderi
جمعه 04 آذر 1390, 22:44 عصر
من هم فکر کنم اشکال از سروری باشه که وب سایت رو اونجا آپلود کردیارتباطی با سرور نداره ایرادی که به وجود آمده مربوط به جاوا اسکریپت هست.

اگر امکان داره عکس ضمیمه را بررسی کنیدخطا مربوط به لود یک ایونت است که ظاهرا توسط برنامه می خواهد بارگذاری بشه و فایرفاکس جلوی این عمل رو می گیره و خطا تولید می کنه.
شما می فرمایید قبلا درست کار می کرده ؟؟درست؟
ببینید چه برنامه ای یا پلاگنی یا ...که به زبان جاوااسکریپت هست قبل از خراب شدن tiny بروی سایت نصب کردید؟؟ مثلا کتابخانه یا پلاگن های JQuery و یا...
از مرورگر اپرا استفاده کنید اون توانایی رد یابی خطا را تا حدی دارد.
اگر نتونستید ادرس سایت رو بدهید تا ببینم ایرادش کجاست.
نظر من این هست که شما از یه افزونه دیگر استفاده کردید که این مشکل رو به وجود اورده ، حالا چی هست باید بررسی بشه.