PDA

View Full Version : سوال: ارسال ایمیل با php و سرور آپاچی از لوکال

armsoftpc
چهارشنبه 02 آذر 1390, 21:16 عصر
به نام خدا
با سلام
آیا راهی است که بتوان با پی اچ پی به صورت لوکال نیز ایمیل فرستاد.:متفکر:
لطفا دوستان توضیح کامل بدند.:لبخند:
این سوال ، سوال بسیاری از کاربرانه، و لطفا کدها تست شده باشه در ضمن اگه سرورتون ومپ باشه خیلی بهتره!
موفق باشید.

eshpilen
چهارشنبه 02 آذر 1390, 23:23 عصر
فرستادنش میشه فرستاد، ولی به مقصد نمیرسه، چون با IP معتبر این کار رو نمیکنی و نهایتا بلوکه میشه (بخاطر جلوگیری از اسپم). حالا دیگه نمیدونم سرورهای مقصد یا شاید حتی روترها و تجهیزات دیگر در مسیر این کار رو میکنن.
فکر کن اگر هرکس میتونست از خونش نقش سرور ایمیل رو ایفا بکنه چه فاجعه ای میشد!!

armsoftpc
پنج شنبه 03 آذر 1390, 23:31 عصر
به نام خدا
با سلام

فکر کن اگر هرکس میتونست از خونش نقش سرور ایمیل رو ایفا بکنه چه فاجعه ای میشد!!
اتفاقا خیلی بهتر بود.

فرستادنش میشه فرستاد، ولی به مقصد نمیرسه، چون با IP معتبر این کار رو نمیکنی و نهایتا بلوکه میشه (بخاطر جلوگیری از اسپم).
من چندین بار این کار رو کردم ، اما هیچ کدوم از ایمیل ها به مقصد نمی رسند ، حتی اسپم هم نمی شوند.
با تشکر از شما ، دوستان نظر دیگه ای ندارند.

persian-boy
جمعه 04 آذر 1390, 10:24 صبح
دوست عزیزم ، سلام

باید از سرویس دهنده اینترنتتون ، یک آیپی بگیرید و روی وب سرور مجازیتون قرارش بدید به طوری که شما صاحب یک آیپی معتبر بشید . در این صورت ایمیل ها به مقصد میرسه که هیچ ، شما میتونید رو سیستم شخصیتون سایت بالا بیارید ( البته مثال بود وگرنه سرعت آنچنان پایینه که چند نفر اگه باهم باز کنن ، بالا نمیاد )

armsoftpc
چهارشنبه 30 آذر 1390, 22:18 عصر
به نام خدا
با سلام
آیا میشه ، ( در همون لوکال ) از سرور های خارجی مثل gmail استفاده کرد؟ چگونه؟
آیا میشه با طراحی برنامه ای با php میل را از سرور در لوکال دانلود کرد؟چگونه؟ منظور استفاده از ( pop3 or imap) در لوکال است.
تاکید من نیز بر لوکال است نه سرور!

ayub_coder
پنج شنبه 01 دی 1390, 09:20 صبح
ببینید وقتی شما آی پی ولید می گیرید و وب سرور راه اندازی می کنید . یعنی شما روی اینترنت وجود دارید و دیگر لوکال نیستید. سروری هستید مانند همه ی سرور ها دیگر. من الان توی اتاقم یک سیستم دارم که برای خودم لوکاله ولی برای دیگران سرور.!! دقیقا مثل تمام کامپیوتر های سرور دیگه ازش اسفاده کنم.پس از تمامی امکاناتی که سرور های دیگه دارن و رایگانه میشه استفاده کرد.البته با آی پی ولید :لبخندساده:

pejman_view
پنج شنبه 01 دی 1390, 09:33 صبح
سلام

بله در لوکال می شه از ایمیل های خارجی مانند جیمیل استفاده کرد. حتی می شه خود لوکال را بدون استفاده از ایمیل سرورهای اکسترنال هم استفاده کرد.

برای اینکه سر نخ بهتون بدم به سایت زیر برید:
http://www.hmailserver.com
ببخشید اصلاً وقت توضیح دادن کامل در مورد این نرم افزار دارم اما فکر کنم بگردید اطلاعات خیلی خوب و جامعی در مورد این نرم افزار پیدا کنید.

با آرزوی موفقیت.