PDA

View Full Version : درخواست راهنمایی برای پرداخت انلاین بانک ملی

hno2005
پنج شنبه 03 آذر 1390, 10:52 صبح
باسلام و خسته نباشید
دوستان من میخواهم از پرداخت انلاین بانک ملی در ساتم استفاده کنم . فایلهایی که بانک ملی بهم داده هم خیلی گنگ و هم به درد من نمیخوره .

من میخواهم مبالغ رو به صورت پیشفرض تعریف کنم و پرداخت انجام که شد به سایت برگرده و مثل زرین پال اگه پرداخت درست انجام شده بود ، بتونیم با php متوجه بشیم . من کدی دارم که درخواست رو میفرسته ولی وقتی پرداخت انجام شد ، به سایت برنمیگرده که بشه عملیاتی روش انجام داد .

آیا کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه ؟ فقط میخواهم طوری باشه که به سایت برگرده و بشه متوجه شد که پراخت انجام شده

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

imanitc
دوشنبه 29 آبان 1391, 13:06 عصر
سلام
از دوستانی که با درگاه بانک ملی کار کردن درخواست اسکزیپت یا فایل راهنما دارم ممنون میشم

shahriyar3
دوشنبه 29 آبان 1391, 13:38 عصر
ساده هست که, اگر از درگاه پرداخت دامون استفاده میکنید که توضیحات با مثال به همراه فایل word ارسال میکنه که همه چیز و کامل توش توضیح داده
هر جاش و گیر دارید بزارید درست کنم

Unique
سه شنبه 30 آبان 1391, 01:40 صبح
دوست عزیز ! قبل از اینکه دچار مشکلات و درسر های استفاده از درگاه دامون وحتی درگاه غیر دامون بانک ملی بشی ! بی خیال شو و با اولویت از : ملت ، پارسیان ، سامان ، اقتصاد نوین و پاسارگاد استفاده کن.
گرچه بانک ملی در خیلی مباحث بانک خوبیه (حالا .....) اما در زمینه درگاه یک فاجعه هستش !

imanitc
سه شنبه 30 آبان 1391, 06:46 صبح
ممنون ميدونم بانک ملي يه فاجعه است ولي مجبورم کار فرما گفته فقط ملي بانک ملت قبلا کار کردم خيلي راحت آب خوردن بود با اسکريپت خود بچه ها ي برنامه نويس رفتم جلو خيلي خوب بود ميخام بدونم بانک ملي هم همچين اسکريپت آماده اي داره که استفاده کنيم ؟

rezaonline.net
سه شنبه 30 آبان 1391, 15:27 عصر
من یه بار بانک ملی نگاه کردم
نمونه کدی که داده بود برای php4 بود فاجعه بود .

Unique
چهارشنبه 01 آذر 1391, 09:17 صبح
سیستمشون تا اونجا که یادمه web service نیست و مثلا شما میای با post اطلاعات را میفرستی و برای امنیت هم باید اینها را بیای hash کنی ! کلا یک طراحی عهد بوقی داره !
یکبار با net. انجام دادم ! و بعد از یک ماه هم تبدیل کردیم به ملت ! 3 سال پیش بود و الان ممکنه عوض شده باشه. بهتره یک نمونه php بگیری ازشون و روی اون کار کنی.

imanitc
چهارشنبه 01 آذر 1391, 12:13 عصر
من خودم بانک ملت کار کردم خيلي راحت و تميز بود اين بانک ملي افتضاح منتهي دست من نيست که بانک انتخاب کنن فعلا درگاه دامون دادن دارم تلاش ميکنم تبديلش کنم به سداد ولي موفق نشدم شما با کدوم درگاه کار کردي

رضا قربانی
چهارشنبه 01 آذر 1391, 23:34 عصر
من خودم بانک ملت کار کردم خيلي راحت و تميز بود اين بانک ملي افتضاح منتهي دست من نيست که بانک انتخاب کنن فعلا درگاه دامون دادن دارم تلاش ميکنم تبديلش کنم به سداد ولي موفق نشدم شما با کدوم درگاه کار کردي
واسه اینکه سیستم دامون یک کم پیاده سازیش سخته این حرفو میزنید . اتفاقا توی سیستم دامون دستمون بیشتر بازه (البته سخت گیریشون یه کم زیاده) ، بعضی ار کاربرا میگن امنیتش پایینه در صورتی که اصلا این طور نیست . امنیتش بستگی به برنامه نویسی داره . خود من به شخصه که چندین درگاه آنلاین رو پیاده سازی کردم با سیستم دامون موافقترم . پیشنهادم همین دامونه.

این فایل راهنما و اسکریپت دامون هست که براتون ضمیمه کردم :

imanitc
پنج شنبه 02 آذر 1391, 11:01 صبح
ممنون از لطفتون احتمالا حق با شماست اگر با سداد هم کارکرديد خوشحال ميشم تجربياتتون رو در اختيارم بذاريد ممنون