PDA

View Full Version : بدست آوردن واحد پول

az.heidarzadeh
پنج شنبه 03 آذر 1390, 11:09 صبح
سلام میخوام بدونم کدی هست که باهاش بتونم واحد پول رو بدست بیارم یعنی وقتی زبان سیستم انگلیسی هست واحد پول رو دلار بده و وقتی فارسی هست واحد پول رو ریال بده
ممنون...

gwbasic
پنج شنبه 03 آذر 1390, 12:56 عصر
اگه CultureInfo رو ابتدای کار تنظیم کنید و مقدارتون رو به فرمت Curreny نمایش بدین بطور خودکار انجام می شه. به کد زیر توجه کنید

System.Threading.Thread.CurrentThread.CurrentCultu re = new CultureInfo("en-US");
System.Threading.Thread.CurrentThread.CurrentCultu re = new CultureInfo("fa-IR");
SetMoney(1200);
private void SetMoney(int money)
{
textBox1.Text = money.ToString("C");
}

کدشم براتون گذاشتم

az.heidarzadeh
یک شنبه 06 آذر 1390, 14:21 عصر
سلام
خیلی عالی بود ممنون، اما من میخواستم ببینم کدی هست که واحد پول زبان سیستم رو بده یعنی وقتی defult سیستم فارسیه ريال بده و در غیر اوینصورت واحد پول همون زبانی که defult سیستم هست، در واقع این سوالم مربوط به سوال قبلیم درباره override کردن TextChanged هست داشتم یه کنترل moneyTextBox درست میکردم واسه پروژم، حالا میخوام واحد پول زبان سیستم رو بدونم که موقع replace کردن همونو بهش بدم چون اگه زبانش فارسی نباشه و من همیشه با ریال replace کنم خطا میده دیگه...
ممنون

gwbasic
یک شنبه 06 آذر 1390, 15:07 عصر
اگه Culture داده نشه Culture سیستم در نظر گرفته می شه. پس می تونید به راحتی از همون فرمت بندی که گفتم استفاده کنید. و از واحد پول سیستم رو بگیرید