PDA

View Full Version : کسی نرم افزار حضور و غیاب با VB.NET داره ؟

habedijoo
دوشنبه 09 آبان 1384, 10:08 صبح
سلام

کسی تا حالا نرم افزار حضور و غیاب کار کرده ؟
نمونه ای ، مثالی ، چیزی اگر داره و براش مقدور باشه به من بده بسیار متشکر میشم . ( اگر با VB.NET باشه که توپه )

* اگر ساختار بانکش هم باشه کفایت می کنه .... می خوام ببینم یه نرم افزار حضور و غیاب کامل کامل چه خصوصیات و ویزگی هایی داره ؟

بابک زواری
دوشنبه 09 آبان 1384, 16:36 عصر
برای چی میخوای ؛ من یک حضور غیاب کامل با VB برای شرکت پالیز افزار نوشتم
الان هم دارم با VB.NET با یک ساختار کاملا جدید و امکانات بسیار بسیار زیاد کار میکنم .
ولی مسئله این هست که این موضوع بقدری پیچیده هست که کسی سورسی از اون رو در اختیار کس دیگه قرار نمیده ؛ و مسئله دوم اینکه اگر بخوای برای جای خاص بنویسی زیاد مشکل نداری اما اگر بخوای Optional بنویسی
که هر نوع شیفت و کارتزنی و صدها پارامتر دیگه رو کنترل کنه ؛ تقریبا باید بگم سوار اتوبوس جهنم شدی !!!!!
چون اونقدر حالت و وضعیت داری که باید و باید درگیر کار حضور و غیاب باشی تا بدونی که من چی میگم.
برنامه شرکت پالیز 2880 وضعیت مختلف داشت .
البته این برنامه جدید من 6800 وضعیت رو پشتیبانی میکنه اما چون Object Orintedهست خیلی مسائل مشکل
کمتری دارن .
در مورد اطلاعات اگر خواستی تو همین تاپیک میتونم کمکت کنم ( به شرط اینکه سوالاتت کلی نباشه)

habedijoo
دوشنبه 09 آبان 1384, 16:52 عصر
آقای زواری سلام

راستش قراره یه پروژه حضور و غیاب رو برای یه شرکتی بنویسم . هنوز کار رو بصورت صد در صد قبول نکردم ولی خوب صحبتهای اولیه زیادی انجام دادیم .
یه چیزی که هست اینه که شرکت مربوطه گفته که همه کار رو هم خودم انجام بدم و تعریف پروژه نکرده . فقط گفته یه برنامه حضور و غیاب میخواد تا با سخت افزاری که داره می سازه کار کنه .
یه چند مدتی روی نرم افزار فکر کردم و یه ساختاری از بانک اونو هم درآوردم . ولی راستش خیلی ساده و الکی شد . تعجب کردم و متوجه شدم که من با سیستم آشنایی کامل ندارم . بخاطر همین این تاپیک رو راه انداختم .
در واقع می خوام ببینم توی حضور و غیاب دنبال چه چیزایی هستند . ؟ چه امکاناتی رو می خوان ؟

اگر عنوان شدن مطالب این برنامه در این تاپیک موردی داره اگر ممکن باشه بتونیم بصورت خصوصی در این مورد صحبت کنیم فکر کنم بهتره .

بابک زواری
دوشنبه 09 آبان 1384, 16:56 عصر
البته من تا دو سه ماه دیگه اونو تموم میکنم خیلی خیلی کامله .
تقریبا تمام برنامه های شرکتهای دیگه رو دیدم ؛ با دهها شرکت بزرگ و کوچک همفکری داشتیم ؛ سه نفر آنالیست و طراح درکنار تیم بودن .
بانک SQL داره ؛ کدنویسی با VB.Net کاملا ساختار و روش برنامه نویسی OOP ؛ تمام فرمها همگن و یکنواخته ؛ سرعت بسیار بالایی در پردازش اطلاعات داره ؛ کاملا هوشمنده ( یک قسمت داره که اطلاعات پردازش شده رو آنالیز میکنه و یک گزارش به کاربر میده تا دلیل مقدار هر فیلد رو بدونه و از تماس بی جهت با بخش پشتیبانی خودداری کنه ).
تعداد گزارشاتش بسیار بسیار زیاده ضمن اینکه گزارش ساز دینامیک داره ؛ بخش فرمول نویسی فارسی داره ؛
گزارشات نموداریش بی نظیره ؛ فیلم آموزشی اون داره کار میشه .
و از یک دید باید بگم که هر چی ؛ هر چی راجع به حضور غیاب فکر کنی توش گذاشتیم.
پشتیبانیش میکنیم توپ ؛ هر کسی که هر امکانی که ما ندیدیم بگه درجا رایگان براش اضافه میکنیم .
و مهمترین قسمت قیمت اونو خیلی پائین گرفتیم ؛ وقتی آماده شد میتونم با تخفیف حسابی با قیمت نزدیک به قیمت تمام شده بهت بدم .
امتیاز فروش هم خواستی باهات کنار میام

بابک زواری
دوشنبه 09 آبان 1384, 17:00 عصر
میخوام مسئله حضور و غیاب رو برای همیشه یک طرفه کنم یعنی یک نرم افزار بسیار بسیار قوی با قیمت بسیار بسیار پائین

m7802z
دوشنبه 26 دی 1384, 11:40 صبح
آقا کسی هست تو زمینه کار با ساعت حضور و غیاب به ما یک کمکی بده

مطهر
دوشنبه 26 دی 1384, 18:22 عصر
پس بهتره ما هم دست نگه داریم . چون ظاهراً اون بالاها داره اتفاقاتی می افته

کاملا هوشمنده ( یک قسمت داره که اطلاعات پردازش شده رو آنالیز میکنه و یک گزارش به کاربر میده تا دلیل مقدار هر فیلد رو بدونه و از تماس بی جهت با بخش پشتیبانی خودداری کنه ).
نمی فهمم؟؟یعنی چی؟

ضمن اینکه گزارش ساز دینامیک داره
این یکی محشره

بخش فرمول نویسی فارسی داره ؛
داره یا خواهد داشت.
ما هم داریم رو این قسمت داریم کار می کنیم
خیلی حالبه طرح این کار را من هم آماده کرده ام. ولی ظاهراً زودتر داره به سرانحام می رسه

امتیاز فروش هم خواستی باهات کنار میام
ما هم! :چشمک:
آقای زواری... این نرم افزار شما نون هم می گیره؟؟
موفق باشید

rezaei manesh
سه شنبه 27 دی 1384, 16:01 عصر
سلام
آقای زواری نرم افزاری رو که دارین طراحی می کنین خیلی عالی باید باشه .من یه پروژه دارم کار می کنم که یه ورود و خروج کلیه اشخاص و وسایل و کالا ها به نیرو گاه و همچنین محاسبه اضافه کاری ها ی خاص به عهده من هستش و بخش حضور و غیاب و محاسبه بخش دیگر اضافه کاری ها با یه شرکت دیگه هستش که یه پروژه آماده دارن اما خیلی ناجور هستش
وزارت نیرو یه سری اضافه کاریهای خیلی ناجور داره که حوصله منو سر برده
در کل هر موقع این نرم افزارتون تموم شد من حاظرم امتیاز فروش اونو توی گیلان بگیرم اگه به من خبر بدی ممنون میشم.

بابک زواری
چهارشنبه 28 دی 1384, 19:15 عصر
فکر کنم اگر دور هم یکروز جمع بشیم و راجع به اون جلسه بذاریم بد نباشه

Hamedm
چهارشنبه 28 دی 1384, 19:52 عصر
فکر کنم اگر دور هم یکروز جمع بشیم و راجع به اون جلسه بذاریم بد نباشه

سلام

من که خوشحال میشم از حضور دوستان استفاده کنم.

در پناه حق موفق باشید و پرتوان

بابک زواری
پنج شنبه 29 دی 1384, 11:05 صبح
حتما اگر قرار شد به شما هم اطلاع میدیم

delphi developer
چهارشنبه 05 بهمن 1384, 11:10 صبح
لطفا یه خبر به ما بدید.
متشکر...

habedijoo
چهارشنبه 05 بهمن 1384, 12:13 عصر
آقای بابک زواری بفرمایید این هم متقاضی . کار رو تموم کنید دیگه .

linspire
دوشنبه 10 بهمن 1384, 21:00 عصر
دوستان لطفا ما رو هم بی نسیب نگذارید
با تشکر