PDA

View Full Version : کد نصب زبان فارسی در ویندوز بطور خودکار

HAMID484
شنبه 05 آذر 1390, 22:01 عصر
سلام.
کل سایت رو گشتم بازم اونی که میخواستم پیدا نشد. یعنی نت رو هم گشتم . :عصبانی++:
من الان برنامم تموم شده اما ی مشکلی پیش اومده که هنوز نتونستم حلش کنم.:گریه:
اونم نصب زبان فارسی در ویندوز مشتری هست. منظورم ILP نیستش. یعنی نمیخوام از ILP استفاده کنم.چون این ILP تقریبا کلا ویندوز و متن ها رو ترجمه به فارسی میکنه . اما من میخوام فقط فونتهای برنامه خودم بهم نریزه. خیلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم. اگه مطمئن بودم همه کاربرا سی دی ویندوز داشتن دیگه خیالم راحت بود
دوستان کمک کنن

mmd2009
شنبه 05 آذر 1390, 22:34 عصر
با سلام

یک برنامه نصب که ساختید کافیه فونت هارو بهش بدید و موقع نصب فونتهارو خودکار کپی کنه.

موفق باشید

zarrinnegar
شنبه 05 آذر 1390, 22:38 عصر
شاید منظور ایشون اینه که کاربر input language رو نصب نکرده و اصلا سیستمش فارسی نیست و میخواد با کد تو #C چک کنه اگه نصب نبست نصب کنه؟

اگه منظور رو درست فهمیده باشم

معمولا این طور کارها رو به کاربر میگن انجام بده و لی باقی موارد همونیه که مدیر گفت

mmd2009
شنبه 05 آذر 1390, 22:47 عصر
اگر شرایط اینطوریه خب موقع نصب یا load شدن اولیه برنامه یک تست میشه زد ببینیم برنامه نصب هست یا نه اگر نبود نصب بشه. برنامه نصیبش رو هم همراه با نرم افزار نصب برنامه داشته باشید.

من خودم تا الان همچین موضوعی رو تست نکردم. ولی شرایط عمر حکمش اینه که سخت نیست راه زیاد هست واسه این کارا. خودت دست به کار شو مشکلی داشتی بگو کمک میکنن دوستان

موفق باشید

HAMID484
شنبه 05 آذر 1390, 22:50 عصر
ممنونmmd2009 (http://barnamenevis.org/member.php?115786-mmd2009)
اما مشکل همینی هست که zarrinnegar (http://barnamenevis.org/member.php?31940-zarrinnegar) گفتن. و اگه کاربر سی دی ویندوز نداشته باشه دیگه مصیبتی پیش میاد. خیلی در سایتهای انگلیسی هم گشتم اما بازم کدی برای نصب input languageپیدا نکردم.
دنبال تیکه برنامه نصبی هم گشتم اما بازم پیدا نشد.

HAMID484
یک شنبه 06 آذر 1390, 09:12 صبح
از این سایتهای خارجی هم چیزی پیدا نکردم. انگار واقعا راه حلی جز استفاده از سی دی ویندوز نیست.:گریه:

HAMID484
یک شنبه 06 آذر 1390, 09:43 صبح
ی برنامه نصب کیبورد و زبان فارسی از مجموعه MRT پیدا کردم که براتون ضمیمه کردم. اما انگار اینم اونی که میخوام نیست و در ادامه کار سی دی ویندوز میخواد. و فقط تنها کاری که کرده شما رو از رفتن به داخل کنترل پنل و انجام تنظیمات راحت کرده.
ی فایلی داره بنام FAR.INF . نگاه کنید ببینید دقیقا ب چ دردی میخوره. ممنون

HAMID484
یک شنبه 06 آذر 1390, 12:01 عصر
آقا بالاخره یافتم اما نه دقیقا اون چیزی که میخواستم :قهقهه:
راه حل خیلی سادس البته شاید همون حرف معما چو حل گشت آسان شود , باشه.
چندین فایل در پوشه i386 سی دی ویندوز xp هست که واسه نصب زبان فارسی لازمه
و فقط کافیه کاربر یا مشتری نرم افزار شما هنگام نصب زبان فارسی پوشه محتویات این فایل ها رو معرفی کنه. دیگه بقیه کارها رو خود ویندوز انجام میده.
البته بازم بصورت کد نویسی بلد نیستم کار کنم اما همین که دیگه نیازی به سی دی ویندوز نباشه برام کافیه :گیج:
من این قضیه رو برای ویندوز 7 چک نکردم که ببینم نیازی هست یا نه
بعد از ظهر میرم پیش دوستم که ویندوز 7 داره چک کنم ببینم اصلا نیازی به نصب زبان فارسی برای نمایش عناوین فارسی در نرم افزارها هست یا نه.

اینم لینک دانلود - 12 مگ
http://takraghami.persiangig.com/Farsi_I386.zip

modern_amin
یک شنبه 06 آذر 1390, 13:57 عصر
سلام ،ممنون میشم اگر نتیجه رو ویندوز7 هم اعلام کنید

HAMID484
یک شنبه 06 آذر 1390, 14:33 عصر
در ویندوز 7 مشکلی وجود نداره و برنامه به راحتی کار میکنه.
البته بهتره یک فایل راهنما بسازید تا user بره و locationرو فارسی کنه
اما در کل مشکل خاصی نداره
موفق باشید