PDA

View Full Version : سوال: حذف شدن فایل ها

hosein3000
یک شنبه 06 آذر 1390, 00:41 صبح
با سلام
متاسفانه تعدادی از فرم های برنامه ام که به اشتباه داخل پوشه وی بی نصب شده بود با حذف وی بی از بین رفت.جای غمناکش اینجاست که فایل نیمه کاره کامپایل شده اش رو هم دارم و فقط با غصه بهش نگاه می کنم اونم زمانی که بعد از هفته ها برنامه ام تمام شده بود.:گریه:
دوستان راهی می دونن که بتونم اون فایل کامپایل شده رو به کد وی بی تبدیل کنم ؟؟ یا هر راه حل دیگه؟
علت حذف وی بی هم به خاطر خطاهای رجیستری اش بود. من وی بی رو تو ویندوز 7 استفاده می کردم بدون مشکل اما از چند روز قبل وقتی وی بی رو باز می کردم چند تا خطای رجیستری می داد و بعضی کامپوننت ها رو نمی شناخت اومدم دوباره نصب اش کنم که این بلا سرم اومد
حالا چیکار کنم؟؟؟؟:گریه:

vbhamed
یک شنبه 06 آذر 1390, 01:15 صبح
سلام

تا جايي كه من مي‌دونم با حذف ويژوال بيسيك توسط برنامه نصاب، فايلهاي اضافي از جمله فرمهاي شما پاك نميشه و فقط فايلهاي خودش رو حذف مي‌كنه
ضمنا شايد بتونيد با برنامه هاي ريكاوري فايلها رو برگردونيد ولي فكر ديكامپايل كردن رو نكنيد

joker_pok
یک شنبه 06 آذر 1390, 10:40 صبح
نمیشه حاجی نمیشه

kitcat_m18
یک شنبه 06 آذر 1390, 11:45 صبح
به نظر منم تنها راهي که داري ريکاوري فايل هات باشه.
با Hany Recovery امتخان کن خوبيش اينه که فايل ها رو طبق همون چيزي که تو سيستمت داشتي برات دسته بندي و پوشه بندي مي کنه و راحت مي توني مسير VB رو پيدا کني.
از اين به بعد هم سعي کن پروژه هات رو در درايوي غير از درايو نصب ويندوزت ذخيره کني و در مسير ديگري هم از اونا بکاپ تهيه کني.
موفق باشي :لبخندساده:

Mr'Jamshidy
یک شنبه 06 آذر 1390, 17:36 عصر
راه هایی که دوستان گفتن تنها راه و بهترین راهه

اول از همه همونطور که دوستمون vbhamed (http://barnamenevis.org/member.php?10624-vbhamed) گفتن با Uninstall کردن VB فقط فایل های مربوط به خود برنامه ویبی پاک میشه و فایل هایی که شما به فولدر برنامه اضافه کردید سرجاش باقی میمونه

2. اما اگر که به هر دلیلی Uninstaller شیتونی کرده و پاکشون کرده میتونی از برنامه های Recovery استفاده کنی

3. اگر هم خیلی اسرار داری پروژه رو Decompile کنی باید بری تو بخش مهندسی معکوس *اما این رو بخاطر داشته باش که هیچ وقت نمیتونی فایل های Decompile شده رو عین خود ویبی در بیاری (در حال حاظر هرگز)

hosein3000
یک شنبه 06 آذر 1390, 19:26 عصر
دوستان خیلی ممنون
با ریکاوری کل فایل ها رو بدست اوردم
فقط یه مشکل دیگه که باقی مونده خطاهای خود ویژوال بیسیکه
وفتی از منو کامپوننت یا رفرنس مورد هایی رو انتخاب می کنم چند بار خطای رجیستری می ده و به جعبه ابزار هم اضافه نمیشه

takkhal
یک شنبه 06 آذر 1390, 23:21 عصر
میتونی کامپوننت ها رو جداگانه نصب کنی
معمولا با دابل کلیک روشون نصب میشن
.
.
.
.
.
.
هی ی ی ی ی ی
یادش بخیر یه زمونایی وقتی کسی جوابشو میگرفت روی تشکر هم کلیک میکرد!

joker_pok
دوشنبه 07 آذر 1390, 08:42 صبح
من زدم جای همه تشکرو هی ی ی کسی هم نیست از ما تشکر کنه:گریه: