PDA

View Full Version : نرم افزار مدیریت قطعات کامپیوتر در شبکه و نگهداری و گروه بندی شناسنامه mirsystem (نسخه جدید )

mir555
یک شنبه 06 آذر 1390, 13:00 عصر
آیا مشکل گم شدن درایور ها را دارید؟
آیا میدانید چند نوع قطعه و از هر قطعه چند عدد و در چه کامپیوترهای از سازمان شما وجود دارد؟
آیا می دانید تعداد خرابی کامپیوترهای سازمان چقدر است؟کامپیوترهای کدام یک از پرسنل بیشترین تعداد تعویض قطعه را دارد؟
آیا می دانید بیشترین خرابی قطعات شما مربوط به کدام مارک و کدام سازنده است؟
آیا می دانید ..........
با استفاده از سیستم جامع میرسیستم شما می توانید اطلاعات کامپیوتر ها قطعات و سوابق آنها را ذخیره کرده و پرونده کامپیوترها و تجهیزات جانبی آنها را مدیریت کنید
نسخه جدید این نرم افزار با شرایط استثنایی آماده دریافت است
www.imanmir.com

zarrinnegar
یک شنبه 06 آذر 1390, 13:19 عصر
با سلام

فکر میکنم این سایت بوجود اومده که کاربرانش از هم دیگه اطلاعات کسب کنن و پیشرفت داشته باشند و جای تبلیغ و فروش نرم افزار نیست

به نظر من اگه بیای و از ابتدا طریقه نوشتن این جور سیستم ها رو توضیح بدی و تیکه تیکه به کل برنامه برسی بهتره
من خودم برای سازمانهای مختلف برنامه نوشتم و هر کدوم به خوبی دارن کار میکنن و اگه بخوام بفروشم میتونم راحت تبلیغ کنم
ولی دارم یه پکیج آماده میکنم برای آموزش یکی از سیستم ها از جمله همین نرم افزار برای مدیریت سخت افزار به همراه بارکد و ارجاعات بطور اتوماسیون اداری

بصورت 3 لایه و OOP که بقیه هم از تکنیک ها مطلع بشن هم اشکالات ما توش در بیاد حالا اگه بیرون این سایت دستمون رسید میفروشیم