PDA

View Full Version : تنظیم اندازه div با توجه به محتوای داخلش

sara_aryanfar
یک شنبه 06 آذر 1390, 20:39 عصر
با سلام چطوری می تونیم دایو رو طوری تنظیم کنیم که با توجه به محتواش اندازش تغییر کنه و علاوه بر اون دایو اصلی ما هم افزایش پیدا کنه

aliasghar2
یک شنبه 06 آذر 1390, 20:50 عصر
دوست عزیز این چیزی که شما می خواهید تو حالت عادی وجود داره یعنی با تغییر محتوا div هم تغییر می کنه در واقع این قضیه همیشه واسه من مشکل ساز بوده و باعث خراب شدن صفحه من می شدو نمی فهمم به چه کارت میاد اگه div که داری تغییر نمیکنه احتمالا به خاطر اینه که بهش طول و عرض div مقدار دادی و این باعث شده که اندازه div بیشتر نشه

jaykob
یک شنبه 06 آذر 1390, 20:53 عصر
با سلام چطوری می تونیم دایو رو طوری تنظیم کنیم که با توجه به محتواش اندازش تغییر کنه و علاوه بر اون دایو اصلی ما هم افزایش پیدا کنه

سلام

div شما از هر سمت که می خواهید اندازش تغییر کنه چه افقی و چه عمودی خاصیت auto رو تنظیم کنید به طور مثال :

padding:10px;
height:auto;
width:auto;

sara_aryanfar
یک شنبه 06 آذر 1390, 21:51 عصر
ببینید الان من وسط صفحه خودم یه کنترل contentplaceholder دارم اما هر چی داخلش قرار میدم اندازه اون بیشتر نمیشه

Saman Hashemi
دوشنبه 07 آذر 1390, 08:03 صبح
شما قبل ازdiv داخل contentplaceholder باید در تمام div های Parent از ارتفاع auto استفاده کنید...!

ravand
دوشنبه 07 آذر 1390, 08:14 صبح
من در هيچ يك از كدهام از مقدار auto استفاده نميكنم برخي مواقع ممكنه اين مقدار به ضرر ما هم باشه. بخصوص وقتي درست و بجا ازش استفاده نكنيم.
بهتره شما كدهات رو بذاري اينجا تا مشكلاتش بررسي بشه.
متشكرم.

Saber Mogaddas
دوشنبه 07 آذر 1390, 15:49 عصر
سلام
به wraper داخل place holder که محتویات داخل اون هستن min-height بدید و overflow رو مساوی hidden قرار بدین..تو این نمونه کار (http://www.nikbarco.com) به این شکل عمل کردم..می تونید کمک بگیرید..
موفق باشی..