PDA

View Full Version : سوال: پاک شدن مقدار سشن با بسته شدن پنجره

farnaz.saeedi
دوشنبه 07 آذر 1390, 09:28 صبح
با سلام
چطوری میتونم با بسته شدن پنجره یا صفحه سایت تمام سشن هایی که مقدار دهی شده بودند رو پاک کنم یا از بین ببرم؟
با تشکر

pejman_view
دوشنبه 07 آذر 1390, 10:06 صبح
سلام

قابلیت سسشن این است که با بسته شدن پنجره پاک شود.

farnaz.saeedi
دوشنبه 07 آذر 1390, 13:27 عصر
سلام

قابلیت سسشن این است که با بسته شدن پنجره پاک شود.

من وقتی مثلا با یه یوزر وارد میشم اگه دکمه logout و نزنم و پنجره رو ببندم دوباره که باز کنم اطلاعات کاربر قبلی و میبینم و پاک نشده
چیکار باید بکنم؟

ayub_coder
دوشنبه 07 آذر 1390, 15:46 عصر
حتما از مرورگر که از چندین تب استفاده میکند بهره می برید.
شما می توانید از جاوا اسکریپت استفاده کرده و در هنگام بسته شدن فرم با استفاده از آژاکس یک صفحه را که سشن را از بین می برد فراخوانی کنید.

farnaz.saeedi
دوشنبه 07 آذر 1390, 17:31 عصر
حتما از مرورگر که از چندین تب استفاده میکند بهره می برید.
شما می توانید از جاوا اسکریپت استفاده کرده و در هنگام بسته شدن فرم با استفاده از آژاکس یک صفحه را که سشن را از بین می برد فراخوانی کنید.

بله از این مرورگرها استفاده میکنم.دستوری وجود داره که همه ی سشن هارو باهم از بین ببره یا باید تک تک پاکشون کنم؟

manager_66
دوشنبه 07 آذر 1390, 21:01 عصر
من میخواستم اتفاقا الان یک تاپیک در همین مورد بزنم که اینجا رو دیدم . من هم مشکل دوستمون رو دارم . من برای سایتم یک سیستم مدیریت + سایت اصلی تعریف کردم . حالا وقتی وارد صفحه مدیریت میشی و یوزر و پسورد رو وارد میکنی بعد میای وارد سایت اصلی میشی وقتی رفرش میکنی با یوزر و پسوردیکه نامش ادمین هست و در صفحه مدیریت لاگین کرده بودی اینجا هم لاگین میشی . میشه این مشکل رو بر طرف کرد؟ بدون ایجکس؟!

*** مشکل من حل شد : تشابه نام سشن هام باعث تداخل تو کار هم میشد ! ***

farnaz.saeedi
سه شنبه 08 آذر 1390, 12:05 عصر
من هنوز مشکلم حل نشده.دستوری وجود نداره که همه ی سشن ها رو با هم پاک کنه؟

shahinshyd
سه شنبه 08 آذر 1390, 12:41 عصر
با سلام
مقدار سیشن تا جایی که من میدونم با بسته شدن مرورگر پاک میشه ولی اگر شما میخواید امکان خروج برای سیشن بگذارید میتونید از توابع زیر استفاده کنید.

session_destroy
session_unset

شماره یک سیشن رو از بین میبره(Destroys all data registered to a session)
شماره دو هم سیشن وهم متغیر های سیشن رو پاک میکنه که بهترین مورد هست.(— Free all session variables)

Arthas1990
چهارشنبه 09 آذر 1390, 01:10 صبح
من هنوز مشکلم حل نشده.دستوری وجود نداره که همه ی سشن ها رو با هم پاک کنه؟
سلام
یه pm بزن و یا بزنگ بهم تا سوالت رو حل کنیم . اگه به جواب رسیدی ، جواب رو بذار اینجا تا باقی دوستان هم استفاده کنن

امیدوارم کمکی کرده باشم