PDA

View Full Version : سوال: مشکل در حذف دسته جمعی پیامها

adineh67
دوشنبه 07 آذر 1390, 13:27 عصر
توی یه گریدویو برای هر سطر چک باکس گذاشتم که کاربر بتونه چند سطرو انتخاب و حذف کنه موقع اجرا وقتی چک باکسو انتخاب می کنم و دکمه ی حذفو می زنم اطلاعات حذف نمیشه علتشم اینه که selected همونطوری مونده و true نمی شه نمی دونم باید چی کار کنم

raziee
سه شنبه 08 آذر 1390, 13:47 عصر
توی یه گریدویو برای هر سطر چک باکس گذاشتم که کاربر بتونه چند سطرو انتخاب و حذف کنه موقع اجرا وقتی چک باکسو انتخاب می کنم و دکمه ی حذفو می زنم اطلاعات حذف نمیشه علتشم اینه که selected همونطوری مونده و true نمی شه نمی دونم باید چی کار کنم
این نمونه (http://barnamenevis.org/showthread.php?50594)رو ببینید.
باید در Footer یک کنترل اضافه کنید و در رویداد های مربوطه تعداد سطر های GridView رو یکی یکی بخونید و اون سطر هایی که CheckBox مربوطه انتخاب شده رو ID مربوطه رو بگیرید و عملیات مربوطه رو انجام دهید.

adineh67
جمعه 25 آذر 1390, 00:25 صبح
من توی footer یه button گذاشتم و خاصیت commandname اونو برابر Delete قرار دادم کد زیرو هم واسه رویداد rowdeleting گریدویوم گذاشتم ولی موقع اجرا با کلیک رو دکمه هیچ اتفاقی نمیفته مشکل از کجاست؟

protected void GridView1_RowDeleting(object sender, GridViewDeleteEventArgs e)
{
StringCollection sc = new StringCollection();
string id = string.Empty;

for (int i = 0; i < GridView1.Rows.Count; i++)//loop the GridView Rows
{
System.Web.UI.WebControls.CheckBox cb = (System.Web.UI.WebControls.CheckBox)GridView1.Rows[i].Cells[0].FindControl("CheckBox1"); //find the CheckBox
if (cb != null)
{
if (cb.Checked)
{
id = GridView1.Rows[i].Cells[2].Text; // get the id of the field to be deleted
sc.Add(id); // add the id to be deleted in the StringCollection
}
else
Response.Write("<script>alert('پیامی انتخاب نشده است');location.href='Admin.aspx'</script>");

}

}

adineh67
سه شنبه 29 آذر 1390, 15:46 عصر
مگه وقتیکه خاصیت command name اون باتن رو مساوی delete قرار دادم نباید دستوراتمو تو رویداد rowdeleting گریدویو قرار بدم؟؟؟؟

meisam3322
چهارشنبه 30 آذر 1390, 01:32 صبح
با سلام،

مگه وقتیکه خاصیت command name اون باتن رو مساوی delete قرار دادم نباید دستوراتمو تو رویداد rowdeleting گریدویو قرار بدم؟؟؟؟

این راه شما ، بیراهه هست

شما اصلا به این لینکی که مدیر بخش واستون گذاشتن توجه کردین. مثالی داره که همه مشکلات شما حل میشه. حتما به اون لینک یه نگاهی بندازین

این نمونه رو ببینید.

adineh67
چهارشنبه 30 آذر 1390, 03:18 صبح
سلام و ممنون از توجه شما
من اون لینکو دیدم دقیقا توی اون لینک اومده واسه دکمه ی حذف همین کار رو انجام داده نمی دونم کجای کارم اشتباست:گیج::اشتباه:

moslem.hady
چهارشنبه 30 آذر 1390, 10:12 صبح
سلام.
http://programmer.persianblog.ir/post/24

Saber_Fatholahi
چهارشنبه 30 آذر 1390, 13:06 عصر
دوست من شما برای این کار باید توی RowCommand کد بنویسید

موفق و موید باشید