PDA

View Full Version : لود کردن usercontrol با استفاده از updatepanel و مشکلات آن

ASP.NET2
دوشنبه 07 آذر 1390, 18:01 عصر
با سلام.
من (یا شاید خیلی ها) مدت زیادی هستش که می خواستم با استفاده از updatePanel بتونم usercontrol هارو load کنم . کار زیاد سختی نبود.ولی مشکلات اصلی بعد از انجام این کار پیش اومد.
تاپیک های قبلی رو هم دیدم چیزه زیاد به درد بخوری گیرم نیومد.برا همین تصمیم به ایجاد این تاپیک گرفتم.امیدوارم فکر نکنید که تکراری هستش .با اجازه می خوام این تاپیک ادامه پیدا کنه و کسانی که از این مشکلا ت رو دارن به راه حل مناسب برسن.
--------------------------
برا قدم اول من یه فایل ضمیمه کردم . که یه پروژه در همین رابطه هستش. تو این پروژه کار Load کردن UserControl رو انجام دادم. از دوستایی که احساس می مپکنن که میتونن به نحوی کمک کنن خواهش میکنم که برای خل مشکلات احتمالی پروژه ضمیمه رو Download کنن و مشکلات اونو بر طرف کرده و دوباره upload کنن.
و اما مشکل اول :
تو این پروژه که ضمیمه کردم 3 تا UserControl داره .که به خوبی load میشن.ولی در آخری من یه دکمه گذاشتم که در CodeBehind رویداد کلیکش برا مثال یه عدد تصادفی تولید کردم و می خوام که رو صفحه نوشته بشه .با دستور Response.Write ولی خطای زیر رو میده :
78468
قبلاً خیلی تشکر میکنم از کسانی که به هر نحوی می خوان یه کمکی کرده باشن.

پروژه ضمیمه
WebApplication
َAsp.net ver4
#C
78531

PhoenixNet
دوشنبه 07 آذر 1390, 23:35 عصر
متاسفانه Updatepanel از Response.Write پشتیبانی نمی کند .باید از روش دیگری به جای Response.Write استفاده نمایید.

ASP.NET2
سه شنبه 08 آذر 1390, 11:45 صبح
متاسفانه Updatepanel از Response.Write پشتیبانی نمی کند .باید از روش دیگری به جای Response.Write استفاده نمایید.
حالا این یکی از مشکلاتشه.
بقیه اساتید نظری ندارن ؟

ASP.NET2
سه شنبه 08 آذر 1390, 22:05 عصر
خوب ظاهراً مشکل اول یا برا کسی تا حالا پیش نیومده یا کسی بلد نیست و یا اینکه کسی دوست نداره جواب بده.
و اما مشکل دوم FileUpload هستش.من تو فایل ضمیمه دوم داخل UserControl دوم یک FileUpload قرار دادم که تو Test.aspx کار میکنه و لی تو UserControl خطای زیر رو میده.
78528

Saman Hashemi
چهارشنبه 09 آذر 1390, 08:28 صبح
FileUpload با updatepanel مشکل داره و درست کار نمیکنه شاید دلیل ارور همین باشه...!

ASP.NET2
چهارشنبه 09 آذر 1390, 10:17 صبح
FileUpload با updatepanel مشکل داره و درست کار نمیکنه شاید دلیل ارور همین باشه...!
آره ولی باید راهی باشه که لود کردن UC به این طریق به درد بخور باشه دیگه.وگر نه که این کار فقط وقت حدر دادنه. تو بیشتر روشهایی که من دیدم اینجوری uc رو لود می کردن. پس همه اونایی که این کارو کردن اصلاً از FileUpload و چیزایه دیگه ای که باعث این خطاها بشه استفاده نکردن؟

Saman Hashemi
چهارشنبه 09 آذر 1390, 14:13 عصر
دوست عزیز وقتی مشکل داره کاری نمیشه کرد دیگه با UCام اول آخر FileUpload درون UpdatePanel قرار میگیره همون مشکل قبلی پیش میاد...!
من خیلی تو نت گشتم اما مشکلی پیدا نکردم که هر دو کنترل درست کار کنند...!
راه حل (http://www.dotnettips.info/2009/07/blog-post_06.html) دیگه ای هم برای لود uc ها هست...!

ASP.NET2
چهارشنبه 09 آذر 1390, 18:03 عصر
دوست عزیز وقتی مشکل داره کاری نمیشه کرد دیگه با UCام اول آخر FileUpload درون UpdatePanel قرار میگیره همون مشکل قبلی پیش میاد...!
من خیلی تو نت گشتم اما مشکلی پیدا نکردم که هر دو کنترل درست کار کنند...!
راه حل (http://www.dotnettips.info/2009/07/blog-post_06.html) دیگه ای هم برای لود uc ها هست...!
اینم همین مشکلارو داره.