PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد Xampp

SmarTech
دوشنبه 09 آبان 1384, 23:14 عصر
از دوستان کسی هست که یه توضیح مختصر در مورد, نصب جوملا یا مامبو روی Xampp بده!
فقط یه راهنمایی در مورد اینکه کجا باید نصب بشه! ( قبلا با EasyPHP و PHP Triad کار کردم ! یه طورایی هر دوشون یه ایرادهایی دارن! )
اگر محبت کنید و راهنمایی کنید , ممنون میشم! :لبخندساده

SmarTech
سه شنبه 10 آبان 1384, 18:23 عصر
بابا !
( از سوالم , پشیمون شدم!!!!!! )
بازم یه گلی به جمال برو بچه های MajidOnline !
حداقل یه نگاهی به تاپیک انداختن!

tabib_m
سه شنبه 10 آبان 1384, 19:46 عصر
:لبخندساده

javad_hosseiny
چهارشنبه 11 آبان 1384, 00:03 صبح
با استفاده از easyphp نباید مشکلی باشد (من برنامه مامبو را گرفتم و براحتی نصب کردم و ازش دارم استفاده می کنم,(یعنی قلق و تنظیم خاصی نداره تو همون صفحات اینستال اولیه تمامی اطلاعات موردنیاز را از شما می گیره) مشکلی ندارد (تازه کلی template ,component, modules هم روش نصب کردم )
من از سایت http://www.mambo.ir/remository/Itemid,1/func,download/filecatid,26/ اون رو دان لود کردم خوب بود ازش راضی هستم
(ولی در کل نظر من استفاده از موردهای طراحی شده خود افراد (در سیستم های داینامیک) هست ولی خوب وجود همچین برنامه هایی هم می تونی خیلی کمک کن به برنامه نویسی شما (جهت افزودن امکانات و قابلیتها برای برنامه خودتان) )

SmarTech
چهارشنبه 11 آبان 1384, 15:16 عصر
با easyphp نمیشه وارد تنظیمات Admin شد! احتیاج به دست کاری php.ini هست! ( که اونم کسی لطف نمیکنه و توضیح بده! )
حالا این وسط من نمیدونم شما چطوری تونستی با easyphp کنار بیای! شاید php.ini رو دستکاری کردی!
اگر اطلاعاتی در این مورد دارید! محبت کنید و راهنمایی کنید!
/// همیشه در همه حال موفق و پیروز باشید.. .

javad_hosseiny
چهارشنبه 11 آبان 1384, 23:55 عصر
همانطور که قبلا هم عرض کردم بنده کلی برنامه هم روش (مامبو) نصب کرده ام (componenet,templete,...) و همانطور که می دانید این از امکانات بخش مدیریت (admin) هست
میشه شما دقیقا بفرمایید در کدام قسمت از ورود به مدیریت مشکل دارید (از صحبت شما اینگونه برمی آید که برنامه نصب شده (مامبو) ولی نمی توانید وارد قسمت مدیریتش شوید)
در مورد Php.ini نیز تغییر خاصی داخلش ندادم
البته یه نکته و آن اینکه من از easyphp نسخه 1.6 استفاده می کنم (و می دونید که فایل Php.ini آن در داخل روت شاخه ویندوز هست) (حقیقتش از نسخه 1.7 خوشم نیومد (بهتر است, ولی در برخی موارد نیاز به تنظیمات خاصی داشت که دیدم هرجا نصب می کنم باید تنظیماتش را نیز ست کنم بی خیالش شدم) البته الان که نسخه 1.8 هم اومده)
و حالا اگر توضیحات بیشتری نسبت به مشکل عدم ورود به قسمت مدیریت سایت (در مامبو) بدهید بهتر می تونم راهنمای اتون بکنم
موفق باشید

SmarTech
پنج شنبه 12 آبان 1384, 05:25 صبح
از راهنماییتون ممنون دوست عزیز...
من از Easyphp 1.8 استفاده میکنم!
ایراد در ورود به قسمت مدیریت هست! یعنی این صفجه بعد از دادن یوزر و پس ! دوباره Refresh میشه! انگار نه انگار شما چیزی وارد کردی!
از دوستان زیاد پرسیدم! تنها راه حل دستکاری php.ini هست!
شما در این مورد میتونی کمکی کنی!

SmarTech
پنج شنبه 12 آبان 1384, 17:59 عصر
سلام ...
با یه دستکاری تو php.ini مشکلم با easyphp حل شد!
البته با مسیر دادن به session.save_path به این صورت "C:\Program Files\EasyPHP1-8\tmp\"
از همه دوستان ممنون... .

Mohammad Minaei
شنبه 14 آبان 1384, 18:20 عصر
آقا به نظر من شما بی خیال easyPHP و miniXampp بشید
خیلی دنگ و فنگ دارن
اگه سرعتتون زیاده wamp رو دانلود کنید
اگه هم می تونید دستی apache و رفقاشو نصب کنید!!
من که این کارو کردم خیلی راحت تر و بهتره