PDA

View Full Version : ساخت Setup برای #2010cو sql2008 کمک کنید...

hassan.koohgard
چهارشنبه 09 آذر 1390, 14:39 عصر
با سلا م خدمت دوستان
من یک برنامه برای یک گارگاه تهیه کردم که از # 2010c دات نت و sql2008 استفاده کردم حالا می خواستم یک setup بسازم ولی اطلاعاتی ندارم خیلی هم عجله دارم ممنون میشم اساتید من را راهنمایی کنند.در مورد بانک هم بیشتر..

mshirdelcs
پنج شنبه 10 آذر 1390, 10:10 صبح
سلام
دوست عزیز باید چند تا کار انجام بدی :

چون از sql استفاده کردی باید روی سیستمی که می خواهی برنامه رو نصب کنی هم sql باشه یا از طریق شبکه به sql بشه وصل شد.
باید تو برنامه از connection string مناسب استفاده کنی.میتونی به این سایت بری http://www.connectionstrings.com. این نکته رو هم بگم که باید به یه طریقی این connection string رو بصورت دینامیک به برنامه بدی چون ممکنه نام دیتابیس سرورت تو جایی که باید نصب بشه تغییر کنه با اونجایی که سیستم رو پیاده سازی و تست کردی.پیشنهاد من اینه که تو تنظیمات برنامت به کاربر این امکان رو بدی که تنظیمات اتصال به server رو انجام بده.
برای ساخت setup روش های زیادی وجود داره که ساده ترین اونها استفاده از خود ویژوال استدیو هست.یا خیلی حرفه ای تر از Install Shield استفاده کن.آموزش این کار هم تو همین سایت زیاده.(بگردی خیلی راحت پیدا میشه :لبخندساده: )

hassan.koohgard
جمعه 11 آذر 1390, 11:01 صبح
می خواستم بدونم راهی هست بدون نیاز به نصب sql در سیستم کاربر برنامه بصورت خودکار بانک را بشناسدو کار را انجام دهد.ممنون از راهنمایتون.

iman909
شنبه 13 اسفند 1390, 14:28 عصر
می خواستم بدونم راهی هست بدون نیاز به نصب sql در سیستم کاربر برنامه بصورت خودکار بانک را بشناسدو کار را انجام دهد.ممنون از راهنمایتون.

سلام. آره هست. یه جستجوی کوچکی تو همین سایت کنید پیدا میکنید.

مهدی هادیان2
سه شنبه 16 اسفند 1390, 19:21 عصر

با سلام
تا اون جایی که من می دونم حداقل باید نسخه اکسپرس اون در سیستم کاربر نصب باشه.
شما به راحتی میتونید با استفاده از ستاپ ساز خود دات نت در قسمت Prerequistes نسخه اکسپرس رو در ستابتون اضافه کنید.
موفق باشید.

rasoolgh1
یک شنبه 13 فروردین 1391, 03:21 صبح
سلام
دوست عزیز باید چند تا کار انجام بدی :

چون از sql استفاده کردی باید روی سیستمی که می خواهی برنامه رو نصب کنی هم sql باشه یا از طریق شبکه به sql بشه وصل شد.
باید تو برنامه از connection string مناسب استفاده کنی.میتونی به این سایت بری http://www.connectionstrings.com. این نکته رو هم بگم که باید به یه طریقی این connection string رو بصورت دینامیک به برنامه بدی چون ممکنه نام دیتابیس سرورت تو جایی که باید نصب بشه تغییر کنه با اونجایی که سیستم رو پیاده سازی و تست کردی.پیشنهاد من اینه که تو تنظیمات برنامت به کاربر این امکان رو بدی که تنظیمات اتصال به server رو انجام بده.
برای ساخت setup روش های زیادی وجود داره که ساده ترین اونها استفاده از خود ویژوال استدیو هست.یا خیلی حرفه ای تر از Install Shield استفاده کن.آموزش این کار هم تو همین سایت زیاده.(بگردی خیلی راحت پیدا میشه :لبخندساده: )

با سلام من هم همین مشکل رو دارم .
مشکل من اینه که یه روژن خوب نیافتم که هم VS2010 فریم ورکش البته و sql2008 نصب کنه !
کسی لینک دانلودی از اینستال شیلد داره که اینارو داشته باشه ؟؟