PDA

View Full Version : مشکل در کار با فایل در win 7

trade_mark
پنج شنبه 10 آذر 1390, 10:58 صبح
سلام دوستان
من یه برنامه در ویندوز XP در مورد کار با فایل ها نوشتم وبه خوبی مقادیر را در فایل ذخیره می کند.
اما همین برنامه درویندوز 7 اجرا میشود ولی هیچ مقداری را در فایل ذخیره نمیکند.وقتی روی فایل اجرایی برنامه right click میکنم و گزینه Run as administrator رومیزنم مقادیردر فایل ذخیره میشوند.ممنون میشوممنو راهنمایی بفرمایید.باتشکر

Mr'Jamshidy
پنج شنبه 10 آذر 1390, 11:12 صبح
خوب شما خودت داری جواب خودت رو میدی

این مشکل شما از UAC ویندوز سون آب میخوره

وقتی شما برنامه رو در حالت عادی اجرا میکنی برنامه برای جلوگیری از برخی مشکلات احتمالی (مثلا ویروس ها) جلوی هرگونه تغییری رو در پاتیشن ویندوز میگیره
اما اگر UAC ویندوز غیر فعال باشه کمتر به برنامه هایی که در حالت عادی اجرا شدن گیر میده اما بازم جلو برخی فعالیت ها رو میگیره

موفق باشید

night_secret
پنج شنبه 10 آذر 1390, 11:38 صبح
میشه بگید uac سیستم کجاست که من غیر فعالش کنم؟؟؟

night_secret
پنج شنبه 10 آذر 1390, 11:48 صبح
برنامه نویسان محترم میشه سریعتر جواب بدید

ParsaNM
پنج شنبه 10 آذر 1390, 12:31 عصر
UAC = USER Administrator Control

just4froum
پنج شنبه 10 آذر 1390, 13:32 عصر
Start رو باز کن بعد در قسمت search استارت بنویس UAC بعد روی change user account control settings کلیک کن و در پنجره ی جدید مقدار را برابر Never notify me قرار بده

trade_mark
پنج شنبه 10 آذر 1390, 14:49 عصر
خوب شما خودت داری جواب خودت رو میدی

این مشکل شما از UAC ویندوز سون آب میخوره

وقتی شما برنامه رو در حالت عادی اجرا میکنی برنامه برای جلوگیری از برخی مشکلات احتمالی (مثلا ویروس ها) جلوی هرگونه تغییری رو در پاتیشن ویندوز میگیره
اما اگر UAC ویندوز غیر فعال باشه کمتر به برنامه هایی که در حالت عادی اجرا شدن گیر میده اما بازم جلو برخی فعالیت ها رو میگیره

یوزری که من با آن به سیستم وارد میشوم administrator می باشد. آیا روش یا دستوری وجود دارد که در خود برنامه بتوان این محدودیت را برداشت؟

just4froum
پنج شنبه 10 آذر 1390, 16:30 عصر
فکر نکنم با کد نویسی بشه چنین کاری رو کرد

M.T.P
پنج شنبه 10 آذر 1390, 18:05 عصر
Making Your Application UAC Aware (http://www.codeproject.com/KB/vista-security/MakingAppsUACAware.aspx)

night_secret
شنبه 12 آذر 1390, 13:03 عصر
Start رو باز کن بعد در قسمت search استارت بنویس UAC بعد روی change user account control settings کلیک کن و در پنجره ی جدید مقدار را برابر Never notify me قرار بده

ممنون ولی وقتی اون کار رو می کنیم دقیقا چه اتفاقی میفته آیا مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ اصلا باعث چی میشه که برنامه درست کار میکنه؟

just4froum
شنبه 12 آذر 1390, 16:49 عصر
این حساسیت جدید ویندوز سون که خیلی از برنامه ها باهاش مشکل دارند البته چیز بدی هم نیست.

یعنی اگر هر برنامه ای بخواد در کامپیوتر شما تغییر ایجاد کنه ( چه مفید چه مخرب) کامپیوتر از شما می پرسه و اجازه میگیره.

(البته تا اونجایی که من اطلاع دارم !!!)