PDA

View Full Version : تایمر معکوس مثل سایت های مزایده و حراجی

mohammadangizi
پنج شنبه 10 آذر 1390, 12:17 عصر
سلام دوستان من یک کد جاوایی نیاز داشتم که اطلاعاتش به صورت زیر باشه این کد خیلی خیلی نیاز دارم چون جایی پیدا نکردم خودمم که جاوا زیاد بلد نیستم هر کی بتونه کمک کنه کمک کنه حالا یا رایگان یا اگه کسی واقعا بلده پیغام خصوصی بزاره من حاضرم بهش پولم بدم

ببینین ما توی یک صفحه یک تایمر داریم که زمان شمارش رو باید از روی دیتابیس برداره مثلا ما توی دیتا بیس یک زمانی رو دادیم مثلا 3600 ثانیه خوب الان این کد این زمان رو از دیتا بیس می خونه و شروع می کنه به شمارش معکوس مثلا از
01:00:00 شروع می کنه میاد پایین حالا می خام وقتی این تایمر 1/3 اون زمان رو طی کرد رنگ متن عوض شه مثلا اول سبز بود تو زمان 00:/40/:00 رنگش نارنجی بشه بعد وقتی 2/3 اون زمان رو پیمود تو زمان 00:/20/:00 رنگش یکم قرمز بشه بعد زمان ادامه پیدا کنه تا برسه به 30 ثانیه حالا ما توی صفحه یه دکمه هم داریم وقتی کاربر توی زمان 30 ثانیه روی اون دکمه کلیلک کنه 20 ثانیه به زمان فعلی اضافه شه مثلا تو دوره زمانی 30 تا 25 ثانیه اگه کلیک شد زمان به 50 تا 45 ثانیه افزایش پیدا کنه بعد اگه کاربر توی دوره زمانی 25 تا 1 ثانیه روش کلیلک کرد 15 ثانیه به تایمر افزوده شه
حالا اگه تایمر به صفر رسید دیگه کسی نتونه کلیک کنه و وقتی تایمر 0 شد این نمایش داده شه FINISH . مثل تایمر سایت های مزایده مثل http://bidfa1.com یا .... در ضمن هر کاربر که روی دکمه کلیلک می کنه نام کاربری اون توی دیتا بیس سیو می شه ولی می خام وقتی زمان به صفر رسید کاربر هرچه قدم کلیک کنه نام کاربریش سیو نشه و وقتی عبارت FINISH اومد دیگه اون دکمه غیر فعال شه

لطفا هرکی بلده کمک کنه :40:

mohammadangizi
پنج شنبه 10 آذر 1390, 15:31 عصر
کسی نیست جواب بده !!!!!!!!!!!؟

mohammadangizi
جمعه 11 آذر 1390, 14:49 عصر
عجیبه تو کل این کشور یک نفر نیست که اینو بلد باشه من تو اکثر انجمن ها پرسیدم کسی جواب نداد واقعا عجیبه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!