PDA

View Full Version : سوال: مشکل با کنترل editor

adineh67
پنج شنبه 10 آذر 1390, 13:44 عصر
سلام خدمت دوستای گلم دوستان من نمیدونم این ajax چه دشمنی با من داره:عصبانی++::عصبانی++:
کامپوننت toolkit ajax دانلود کردم به ابزارهام اضافش کردم یه اسکریپت تولکیت منیجر رو صفحم گذاشتم بعدم یه ادیتور تو طراحی ادیتورم درسته موقع اجرا بهم میریزه و شکل اشیا نیستن
بعد رفتم سراغ radeditor اون که دیگه قربونش برم ابزاراشو نشون نمیده !!!
اگه گفتین چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟:متفکر::متفکر::ل خند:شایدم:ناراحت:نمیدونم به خدا:عصبانی:

aliyeh
پنج شنبه 10 آذر 1390, 13:59 عصر
سلام خدمت دوستای گلم دوستان من نمیدونم این ajax چه دشمنی با من داره:عصبانی++::عصبانی++:
کامپوننت toolkit ajax دانلود کردم به ابزارهام اضافش کردم یه اسکریپت تولکیت منیجر رو صفحم گذاشتم بعدم یه ادیتور تو طراحی ادیتورم درسته موقع اجرا بهم میریزه و شکل اشیا نیستن
بعد رفتم سراغ radeditor اون که دیگه قربونش برم ابزاراشو نشون نمیده !!!
اگه گفتین چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟:متفکر::متفکر::ل خند:شایدم:ناراحت:نمیدونم به خدا:عصبانی:

یعنی زمانی که از ajaxtoolkit استفاده نمیکنید ، ادیتور به درستی نشون داده میشه؟

smm2006sh
پنج شنبه 10 آذر 1390, 14:19 عصر
سلام دوست من
اژاکس با با شما مشکل نداره ! شما با آژاکس مشکل داری:قهقهه::قهقهه::قهقهه: .
این مشکلی که داری از updatepalel هست که اتفاق میافته و موقعی که صفحه پوست بک میشه اشیای داخل ادیتور را نشون نمیده .
منم به این مشکل روبه رو بودم حل هم نشد :ناراحت: . و به این نتیجه رسیدم که بهتره ادیتور را ازupdatepalel خارج کنم . اگه این کار را بکنی شاید مشکلت حل بشه .
موفق باشید
یا علی

adineh67
پنج شنبه 10 آذر 1390, 16:51 عصر
سلام دوست من
اژاکس با با شما مشکل نداره ! شما با آژاکس مشکل داری:قهقهه::قهقهه::قهقهه: .
این مشکلی که داری از updatepalel هست که اتفاق میافته و موقعی که صفحه پوست بک میشه اشیای داخل ادیتور را نشون نمیده .
منم به این مشکل روبه رو بودم حل هم نشد :ناراحت: . و به این نتیجه رسیدم که بهتره ادیتور را ازupdatepalel خارج کنم . اگه این کار را بکنی شاید مشکلت حل بشه .
موفق باشید
یا علی

من اصلا updatepanel تو صفحه نذاشتم
حالا دیدین Ajax با من مشکل داره:لبخند:

adineh67
پنج شنبه 10 آذر 1390, 16:55 عصر
یعنی زمانی که از ajaxtoolkit استفاده نمیکنید ، ادیتور به درستی نشون داده میشه؟
نه مگه می تونم از ajaxtoolkit استفاده نکنم؟؟؟!!!
دوست خوبم تو محیط طراحی همه چیز سر جاشه موقع اجرا همه پخش و پلا می شن به جای ابزارام هم ضربدر میاد!!!!:متعجب:

Saman Hashemi
شنبه 12 آذر 1390, 07:59 صبح
یه نمونه بسازید قرار بدید تا دوستان بهتر کمکتون کنند...!