PDA

View Full Version : سوال: restore کردن دیتابیس در هاست؟؟؟

minajasmi
پنج شنبه 10 آذر 1390, 23:19 عصر
سلام دوستان باور کنید زیاد سرچ کردم ولی نتیجه نگرفتم چون تاپیک ها اینقدر کلی بودن که من مبتدی وتازه کار خیلی از سوال هام بی جوابه. من از هاست ایران هاست استفاده میکنم وsql2000. در هاست دیتابیس و یوزر ایجاد کردم ولی نمیدونم چطور دیتابیسمو داخلش restore کنم اصلا همچین گزینه ای نیست.
ممنون میشم اگه این تاپیک حذف نشه و مشکل من حل شه.

fakhravari
پنج شنبه 10 آذر 1390, 23:34 عصر
از مدیر هاست ادرس وب منیجر بگیر . بگو برای مدیریت دیتابیس

minajasmi
پنج شنبه 10 آذر 1390, 23:45 عصر
حتما باید اون آدرس باشه برای restor کردن؟؟؟

smm2006sh
پنج شنبه 10 آذر 1390, 23:53 عصر
مگه پنل مدیریتی نداره ؟
اگه داره راحت میتونی اونو از پنل restore کنی

minajasmi
جمعه 11 آذر 1390, 00:01 صبح
میشه کامل توضیح بدید .من برای ایجاد دیتابیس وارد database manager میشم ولی گزینه ای به اسم restore وجود نداره

smm2006sh
جمعه 11 آذر 1390, 00:11 صبح
دوست من توی اون پنلی که داری توی قسمتی که یه نام برای دیتا بیست انتخاب میکنی(create) میکنی وارد بشی اون دیتا بیس قبلی را نشون میده و یا (اگه هنوز دیتا بیس نداره تو همون قسمت گیزینه ای مثل زیر داره با اون این کارو بکن .
(البته من از web site panel) استفاده میکنم.
http://s2.picofile.com/file/7200478274/111.jpg

minajasmi
جمعه 11 آذر 1390, 00:26 صبح
ولی من همچین صفحه ای ندارم.وقتی پایگاه داده جدید می سازم اصلا گزینه ای نیست فقط یه لینک add user که یوزر جدید ایجاد میکنم همین
اخر بعد از ایجاد دیتابیس صفحه ای مثل عکس زیر دارم
در 78612

minajasmi
جمعه 11 آذر 1390, 21:19 عصر
دوستان چرا من گزینه restore در دیتابیسم ندارم؟؟ این گزینه را از کجا باید بیارم به آدرس خاصی باید برم؟؟

raziee
جمعه 11 آذر 1390, 21:28 عصر
دوستان چرا من گزینه restore در دیتابیسم ندارم؟؟ این گزینه را از کجا باید بیارم به آدرس خاصی باید برم؟؟

با سلام.
هاستینگ شما از چه نرم افزاری استفاده میکنه؟ اگه اشتباه نکنم Helm هست درسته؟
این موضوع رو با پشتیبانی هاستینگ خودتون مطرح کنید. حتما راه کاری براش دارند. مثلا ممکنه مدیریت دیتابیستون بوسیله یک نرم افزار خاص با آدرس خاصی باشه.

minajasmi
جمعه 11 آذر 1390, 21:49 عصر
بله درسته آدرس web manager دارم ولی الان که میخام login بشم من username,password که هنگام ایجاد دیتابیس ساختم میدم ولی وارد نمیشم.به نظر شما مشکل کجاست؟؟

raziee
جمعه 11 آذر 1390, 22:15 عصر
این مشکلات عمومی نیستند و بهترین راهنما برای شما پشتیبانی هاستینگتون هست.
این موضوع را با اون ها مطرح کنید.
شرکت مربوطه باید شما رو راهنمایی کنه.
-----------
UserName و Password رو یک بار تغییر بدید و دوباره امتحان کنید.

smm2006sh
شنبه 12 آذر 1390, 09:46 صبح
البته میتونی با sqlserver هم به بانکت وصل بشی . فقط یه ادرس IP اتصال به دیتا بیس میخواد که اونو باید از مدیر وب سرورت بگیری + یوزر و پسورد به راحتی میتونی با sqlserver بازش کنی و restore بکنی .

موفق باشید
یا علی

minajasmi
شنبه 12 آذر 1390, 13:35 عصر
ممنون .دوستان من با آدرس web manage داخل پنل شدم ودر قسمت restore دیتابیس زیب شده را restore کردم.از کجا بدونم دیتابیسم درست restor شده؟ خطایی برای restore شدن نمیده ولی لیست جدائل دیتابیس restore شده را نشون نمیده.لطفاراهنماییم کنید.ممنون

fakhravari
شنبه 12 آذر 1390, 16:27 عصر
پیغام Success Full حتما میدهد درست چک کنید:بوس: