PDA

View Full Version : نحوه صدور فاکتور؟

F.zeinali
جمعه 11 آذر 1390, 12:30 عصر
سلام دوستان

من در فرمم یه گرید ویو دارم که شامل دو ستون ، یکی برای نام جنس و دیگری برای قیمت جنس است
که کاربر به طور دستی اطلاعات خود را وارد می کند و در فرم یک TextBox دارم که نشان دهنده جمع کل قیمت های وارد شده در گرید ویو است و یک MasketTextBox دارم که خود کاربر به طور دستی تاریخ را وارد می کند

حالا می خوام بدونم که چطور می تونم با زدن دکمه چاپ تمام اطلاعات رو به اون شکلی که خودم می خوام رویه برگه چاپ کنم
می دونم مه باید از printDocument استفاده کنم ، دوستان لطف کنن روش انجام کا رو بهم بگن

با تشکر از تمام دوستان

uniqueboy_ara
جمعه 11 آذر 1390, 14:10 عصر
برای این قبیل کار ها از ابزار های گزارش گیری، مثل CrystalReports استفاده میشه
یه نمونه میزارم که تقریبا شیوه کار توش نشون داده شده

F.zeinali
جمعه 11 آذر 1390, 16:32 عصر
دوستان دیگه هم لطفا کمک کنن

sandra2010
جمعه 11 آذر 1390, 18:48 عصر
سلام دوست عزیز چرا با کریستال کار نمیکنی راحت تری ها ؟
اگه خواستی یک نمونه برات میزارم

sandra2010
جمعه 11 آذر 1390, 18:54 عصر
اینم سورس کدش فقط تشکر یادت نره
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=77653&d=1320852305

uniqueboy_ara
جمعه 11 آذر 1390, 20:18 عصر
منم دقیقا همچین پروژه ای رو گذاشته بودم!
ولی مثل اینکه این دوستمون راه حل خاصی مد نظرش هست که دقیقا هم نمیدونه اون روش چیه
چون با این روش ( Grid to Report ) کاملا کارش ردیف میشه!

F.zeinali
جمعه 11 آذر 1390, 20:47 عصر
منم دقیقا همچین پروژه ای رو گذاشته بودم!
ولی مثل اینکه این دوستمون راه حل خاصی مد نظرش هست که دقیقا هم نمیدونه اون روش چیه
چون با این روش ( Grid to Report ) کاملا کارش ردیف میشه!

ممنونم از شما دوست عزیز
همین راه حل شما رو میخوام اجرا کنم فقط مشکلی که هست اینه که من نه کریستال ریپورت رو دارم نه تا حالا باهاش کار کردم
فقط یه کمی استیمال ریپورت بلدم
حالا به نظر شما من چیکار کنم؟؟؟؟

senaps
جمعه 11 آذر 1390, 20:50 عصر
منم فک میکنم کریستال بهترین راه حله!!!
فقط یه سوال:
ایا میشه ازش به عنوان برگه ی رسید استفاده کرد؟! مثلا از دیتابیس،کتاب قرض گرفته شده رو بخونه و پرینت بگیره که کتابدار،طبق اون برگه،که شامل نام کتاب،شماره کتاب،و شماره دانشجویی قرض گیرنده هست کتاب رو بیاره و بده به دانشجو؟! دارم برا دانشگاهمون برنامه رو می نویسم!!
سوال دیگه هم اینه که پرینترش فرق میکنه؟!

F.zeinali
جمعه 11 آذر 1390, 22:03 عصر
دوستان لطف کنن یه لینک دانلود برای کریستال ریپورت اینجا بزارن

kingnar
جمعه 11 آذر 1390, 22:21 عصر
ممنون دستتون درد نکونه

uniqueboy_ara
جمعه 11 آذر 1390, 23:35 عصر
فقط یه سوال:
ایا میشه ازش به عنوان برگه ی رسید استفاده کرد؟! مثلا از دیتابیس،کتاب قرض گرفته شده رو بخونه و پرینت بگیره که کتابدار،طبق اون برگه،که شامل نام کتاب،شماره کتاب،و شماره دانشجویی قرض گیرنده هست کتاب رو بیاره و بده به دانشجو؟! دارم برا دانشگاهمون برنامه رو می نویسم!!
سوال دیگه هم اینه که پرینترش فرق میکنه؟!
بله هر کاری که شما به عنوان یه گزارش بخواید انجام بدید میشه با کریستال انجام داد، برای پروژه های مختلف به راحتی میشه سایز کاغذ رو تعیین کرد و بقیه داستان...

همین راه حل شما رو میخوام اجرا کنم فقط مشکلی که هست اینه که من نه کریستال ریپورت رو دارم نه تا حالا باهاش کار کردم
فقط یه کمی استیمال ریپورت بلدم
حالا به نظر شما من چیکار کنم؟؟؟؟
کار کردن با کریستال سخت نیست!
منم از مطالبی که دوستان تو همین سایت نوشته بودن، یاد گرفتمش
برای استارت کار هم میتونی از همین فایلی که گذاشتم استفاده کنی
لینک نمیشه گذاشت! به گفته مدیران و طبق قوانین سایت این جور کارها، فعالیت WAREZ محسوب میشه و خلاف قوانین هستش!