PDA

View Full Version : کمک فوری نیاز دارم برای طراحی سایت یک دانشگاه

navidnavid1368
جمعه 11 آذر 1390, 23:25 عصر
کمک فوری نیاز دارم برای طراحی سایت یک دانشگاه
سلا م دوستان عزیز
من دانشجوی رشته ترم اول کارشناسی هستم تا حدودی هم با html php و سی ام اس وردپرس آشنایی دارم
من دارم یک سایت برای یک دانشگاه طراحی می کنم البته اگر بتونم با کمک شما
الگوی خودم را سایت دانشگاه خودم یعنی دانشگاه علمی و کاربردی هرند انتخاب کردم
به نشانی زیر http://harand-uast.ac.ir لطفا یک سری به ان بزنید.
و من را کمک کنید
سوال اول = آیا سایت بالا توسط سی ام اس طراحی شده است با مقداری کدها یی که نوشته شده و با سی ام اس در ارتباطه. مثلا اگر شما دقت کنید در پنجره بازشونده سایت مذکور در بخش ورود اساتید آیا استاید می توانند به محتوای سایت دسترسی داشته باشند و مطلب چاپ کنند. و یا نه فقط اساتید می توانند به خروجی پایگاه داده مثل کسانی که انتخاب واحد کرده اند دسترسی داشته باشند.
تو را خدا جواب ها کامل باشه
سوال شماره 2= در صفحه اول سایت وقتی بر روی لینک ها مثل اطاعیه ها ی سایت کلیک می کنیم به صفحه ی دیگری نمی رود بلکه یک صفحه کوچک در همان صفحه اصلی باز می شود و اطلاعیه را در همان پنجره کوچک نمایش داده می شود و این پنجره به صورت افکت باز میشه چطوری باید این کار را کرد من که کد این کار را پیدا نکردم

سوال سوم= وقتی بر روی باتن ها یا همان دکمه با موس می روم نوشته ای ظاهر میشود و توضیحاتی داده می شود البته باکسی که بالای دکمه باز میشود و توضیح می دهدآن هم افکت دارد چگونه باید این کار را کرد

تو را خدا کمک

eyes_shut_number1
چهارشنبه 16 آذر 1390, 11:45 صبح
از نحوه ریرایت کردن لینک ها میخوره سی ام اس باشه
او قسمت هم از طریق jquery thinkbox یا jquery lightbox استفاده کرده
مورد سوم هم با jquery تایتل هر لینک رو که موس روش قرار می گیره رو دریافت می کنه و داخل یه باکس نشون میده
در کل چیزه خاصی نداره

mamali-mohammad
چهارشنبه 16 آذر 1390, 19:30 عصر
سلام
احتمالا از cms استفاده شده
سوال های 2 و 3 هم استفاده از jquery lightbox هست