PDA

View Full Version : سوال: دکمه ارسال ایمیل

reza10wert
شنبه 12 آذر 1390, 19:30 عصر
سلام دوستان
مشکل این چی هست ؟
وقتی صفحه رو اجرا میکنم هر چی داخل صفحه هست پاک میشه و یک صفحه کاملا سفید نشون میده
ممنون میشم کمکم کنید
اگر مشکل برطرف شد , باید چه کار کنم که با زدن دکمه ارسال اطلاعات به ایمیل خاصی فرستاده شه ؟

<html>
<head>
<title> تماس با مدیریت سایت</title>
<script language="javascript">
function sendform()
{
var user=document.getElementById("tfuser").value
var email=document.getElementById("tfemail").value
var phone=document.getElementById("tfphone").value
if ((user="") || (email="") || (phone=""))
{
alert("وارد کردن قسمت های ستاره دار الزامی است");
}
else
frmcontactus.submit();
}

narsic
شنبه 12 آذر 1390, 22:13 عصر
با سلام
در خط دستور به جای عملگر بررسی عملگر اعمال استفاده کرده اید
به جای = از == استفاده نمایید
کد صحیح

if ((user=="") || (email=="") || (phone==""))

***سوآل شما مربوط به بخش جاوا اسکریپت میشود لطفا تاپیک را انتقال دهید
برای ادامه کار هم باید در سمت سرور اطلاعات ارسالی را خوانده و ایمیل را ارسال کنید (نحوه خواندن اطلاعات و ارسال ایمیل بستگی به زبان سمت سروری داره که استفاده میکنید)
موفق باشید

navidnavid1368
یک شنبه 13 آذر 1390, 13:40 عصر
سلام من یک راهنمای می کنم تا کار شما راحت بشه
شما نرم افزار Web Page Maker ورژن 3.21 را روی کامپیوترتون نصب کنید وارد محیط نرم افزار بشوید و از تب INSERT گزینه FORM و سپس گزینه EXAMPLE EMAIL FORM را انتخاب کنید و سپس وقتی فرم در صفحه طراحی ظاهر شد روی آن دبل کلیک کنید در پنجره باز شده ایمیل مربوطه را وارد کنید و سپس پروژه را درست کنید .
یعنی همان فایل نهایی که با پسوند HTML هست خوب حالا روی فایل نهایی راست کلیک کنید و با نود پد ++ باز کنید و کدها را می توانی در پروژه خودتون جایگزین کنید

navidnavid1368
یک شنبه 13 آذر 1390, 13:44 عصر
در اصل کدش به این صورت در می یاد که شما می توانید این کد را در نود پد کپی کنی و آن را با پسوند HTML ذخیره کنی و نمونه کار را ببینی

<html>
<head>
<title>Untitled</title>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-1">
<meta name="generator" content="Web Page Maker">
<style type="text/css">

</style>

</head>
<body>
<form name="form1" method="POST" action="ADDRESS MAIL@MAIL.COM" enctype="text/plain" style="margin:0px">
<input name="name" type="text" style="position:absolute;width:150px;left:224px;top:192px ;z-index:1">
<input name="subject" type="text" style="position:absolute;width:150px;left:224px;top:223px ;z-index:2">
<textarea name="message" style="position:absolute;left:224px;top:254px;width:200px ;height:100px;z-index:3"></textarea>
<input name="submit" type="submit" value="submit" style="position:absolute;left:224px;top:363px;z-index:4">
</form>

<div id="text1" style="position:absolute; overflow:hidden; left:153px; top:194px; width:67px; height:114px; z-index:5">
<font style="font-size:13px" face="Arial" color=#000000><div>Name</div><div><BR></div><div>Subject</div><div><BR></div><div><BR></div><div>Message</div><div><BR></div><div><BR></div></font></div>

</body>
</html>