PDA

View Full Version : مبتدی: ویرایش کالکشن دیتا بیس در my little admin بر روی هاست ویندوز

mostafa_hamzeh
شنبه 12 آذر 1390, 22:31 عصر
سلام به همه ی استادان
من یه دیتا بیس روی هاست ویندوز با برنامه my little admin ساختم تو قسمت پروپتیس دیتا بیس کالکشن دیتا بیس روی لاتین هستش ولی غیر قابل تغییر ، می خواستم بدونم چه جوری میشه تغییرش داد ؟

با تشکر

sobhan5968
شنبه 12 آذر 1390, 23:29 عصر
شما برای این کار باید با پشتیبانی هاست خودتون تماس بگیرید و تغییراتی که باید انجام شود را به انها بگوئید تا برایتان اعمال کنند .

اگه شما از ریموت کردن دیتابیس هم استفاده کرده باشید خواهید دید برای تغییر کالیژن دیتابیس خطای پرمیژن میده . برای تغییر کالیژن نیاز هست به کاربر اختیارات تام داده شود که این کار در هاست غیرقابل قبول است .

موفق باشید .

mostafa_hamzeh
یک شنبه 13 آذر 1390, 13:31 عصر
یعنی واقعا بغیر از این روش ، راه دیگه ی وجود ندارد ، لطفا کمک کنید خیلی بهش احتیاج دارم

mostafa_hamzeh
یک شنبه 13 آذر 1390, 22:14 عصر
خواهش می کنم یکی کمکم کنه ، اگه این کار و نکنم تمام دادهای وب سایتم که از دیتا بیس می خونم فارسی هستند بصورت علامت ؟ نمایش میده

sobhan5968
دوشنبه 14 آذر 1390, 19:58 عصر
بله در زمان بعد از ایجاد دیتابیس خود به پشتیبانی بگوئید تا برایتان اعمال کنند سپس جداولتان را بسازید . اگه قبل از تغییر کالیژن جداولی ساخته شده باشد بعد از تغییر باز به همان صورت ؟ خواهد بود
یعنی واقعا بغیر از این روش ، راه دیگه ی وجود ندارد ، لطفا کمک کنید خیلی بهش احتیاج دارم